тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Volvo і Microsoft залучають доповнену реальність в автосалони

Віртуальна і доповнена реальність — ці слова крутяться тепер у всіх на язиці. Починається нова ера технологій, які вперто хочуть зайняти місце старих перевірених роками. Компанії Volvo і Microsoft спільно працюють над впровадженням технології доповненої реальності в автосалони. Це стане можливим вже в наступному році завдяки використанню гарнітури HoloLens.

 

 

Як вам подобається ідея зробити пробну поїздку на новому автомобілі з використанням голограм? Фантастика? Вже ні, це реальність, яка нас чекає дуже скоро!

При демонстрації прототипу в головному офісі компанії Microsoft в Редмонді (Вашингтон) компанії використовували гарнітуру доповненої реальності HoloLens для того, щоб похвалитися новим розкішним седаном середнього розміру (модель Volvo S90). Поки це був закритий показ, однак зовсім скоро кожен бажаючий зможе спробувати пристрій на практиці. Компанії обіцяють зробити фурор на автошоу в Детройті вже в цьому році.

Завдяки використанню технології компанії відображали повнорозмірні тривимірні голограми цілого автомобіля та його частин в розрізі. Крім того, можна було спробувати зробити голографічний тест драйв напівавтономного автомобіля і подивитися на його параметри безпеки.

Зрештою, якщо перед вами постане завдання выбрать подержанный автомобиль, то в найближчому майбутньому технологія HoloLens допоможе його вирішити.

Компанія Volvo є першим партнером Microsoft у своїх амбітних намаганнях навколо гарнітури доповненої реальності HoloLens. Обидві компанії домовилися про співробітництво з метою розвитку майбутніх автомобільних технологій і крім гарнітури HoloLens.

Volvo намагається поліпшити свою репутацію завдяки фокусуванню на безпечному водінню і красивому дизайні. Доповнена реальність допомагає збагатити досвід і можливості компанії, надаючи більш якісні послуги клієнтам.

«Можливість використання змішаної реальності полягає в тому, що можна подивитися як автомобіль зроблений зсередини», — сказав Томас Андерсон, голова світового маркетингу компанії Volvo. «З її допомогою можна отримати більш багатий досвід з великою кількістю текстур».

 


Деякі функції безпеки, такі як автоматична зупинка щоб уникнути зіткнення, буде досить складно продемонструвати у реальному житті при реальному тестуванні. У середовищі голограм для того, щоб показати переваги напівавтономного водіння водій бачить як машина різко зупиняється, щоб уникнути зіткнення з попереду йде транспортом. Так само можна показати поведінку автомобіля на льоду.

Компанія Microsoft намагається створювати додатки для корпоративного застосування і для простих споживачів. Все це робиться через те, що скоро (на початку 2016 року) має вийти перший прототип доповненої реальності HoloLens, про роботу над якому було заявлено ще в січні цього року. Набір для розробників буде досить дорогим — три тисячі доларів США.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com