тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивний дизайн електрокара Apple сплив у Мережі

Motor Trend, будучи одним з найбільш авторитетних і популярних у всьому світі автожурналів, опублікував нещодавно досить сумнівний матеріал, котрий ніби-то демонструє можливий дизайн першого електромобіля компанії Apple...

 


А вот интересная заметка http://ironhorseru.blogspot.ru/2016/02/peugeot.html о дебюте двух автомобильных новинок от Peugeot


 

 

Неабияк пошумівши на цю тему у власному Твіттері і переполошивши всіх фанатів бренду, видавець все ж вніс ясність — представники журналу просто зібрали кілька дизайнерів і інженерів і доручили їм створити концепт можливого автомобіля Apple, чутки про який, як відомо, почали з'являтися вже досить давно.

Те, що ця компанія «провидців» наваяла, навряд чи може порадувати когось із шанувальників «яблучних» пристроїв. Автомобіль абсолютно не приваблює зовні, а вже стосовно багатьох можливостей, напевно, навіть і читати-то не стали.

Втім, реакція користувачів на такий фейк-концепт не завадила представникам Motor Trend і далі розвивати цю тему, опублікувавши матеріал з очікуваними фішками електрокара.

 


На думку представників видання, Apple Car повинен отримати скляну стелю, спеціальну світлову стрічку, яка оперізує кузов і заміняє поворотники, приховані камери заднього виду замість дзеркал, купу датчиків в салоні і зовні, ну і, звичайно, інтегрований з Siri автопілот. Заряджатися при всьому цьому автомобіль повинен за бездротовою технологією, як і деякі сучасні смартфони.

 


Ось такі фантазії від Motor Trend. Ми ж нагадаємо, що поки достовірних даних про особливості Apple Car немає, більш того, виробник офіційно не підтверджував його розробку.

Відомо про нього лише з чуток і даними The Wall Street Journal. Згідно з останніми инсайдами, дебютний електрокар з заповітним «яблучком» повинні показати в 2019 році. Над його створенням працюють близько 600 осіб, у тому числі десятки колишніх експертів Tesla Motors, Mercedes-Benz і деяких інших автогігантів.

 


Желаете выгодно приобрести автомобиль? Тогда вам стоит посетить автосалон Озон авто Ростов-на-дону, где представлен широкий выбор популярных марок.Помимо самого приобретения вы получаете гарантийное техническое обслуживание, проверка авто на тест-драйв, страхование. Возможно кредитирование, а также приобретение по программе "трейд-ин".


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com