тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ексклюзивний будинок за проектом архітектора Даррена Кемпбела

Побудований в тихому передмісті Варунга, цей оригінальний особняк Wahroonga знаходиться в безпосередній близькості від Сіднея, мегаполісу, який вважається культурною і туристичною столицею Австралії...

 

 

Що можна сказати - дім мрії! А мрії, як відомо, можуть і збуватися. І якщо ви сильно забажаєте придбати собі таке житло, а фінансів не вистачає, тут можно перевірити свою кредитну історію, дізнатись про свій кредитний рейтинг, на основі якого ви зможете оцінити свої шанси на отримання кредиту.

 


Домоволодіння обнесена високим парканом, по периметру якого висаджені декоративні чагарники і евкаліпти, створюють відокремлені острівці. Різнорівневий басейн звивається змійкою уздовж однієї із стін розкішної резиденції, основною особливістю якої є наявність панорамних вікон.

 

 

 


Паралельно басейну облаштована тераса, розділена на плиткову та дощату зони. Майданчик з плитковим покриттям використовується як столова під відкритим небом. Частина її прихована під навісом, що служать укриттям від палючого сонця. А ось тераса з покриттям з деревини призначена для відпочинку і засмаги.

 


Розкішна дворівнева резиденція стала майданчиком для впровадження різних дизайнерських рішень. Весь перший поверх можна назвати зоною відпочинку: тут знайшлося місце для шкіряних диванів, м'якої тахті і антикварному комоду. Цікаве поєднання синього і білого кольорів в декорі сприятливо впливає на емоційний фон, допомагає зосередитися і заспокоїтися.

 


Паркетне покриття виготовлене з деревини червоного дуба, що забезпечує йому довговічність і комфорт у використанні. Прогресивність технічного оснащення будинку наочно ілюструє устрій санвузла, акустичних компонентів, системи кондиціонування та вентиляції, які роблять життя мешканців резиденції набагато приємнішим і простішим.

 


Кухня оформлена у біло-коричневій гамі і обладнана усією необхідною побутовою технікою. Вбудовані світильники і підвісна лампа, розташована над островом, виглядають лаконічно і свіжо, при цьому бездоганно виконуючи свою основну функцію.

Спальні займають простір другого поверху, куди ведуть оригінальні дерев'яні сходи з металевими поручнями. Благородні сіра палітра інтер'єру чудово поєднується з меблями коричневих і золотистих тонів. В головній спальні є вихід на терасу, викладену бетонною плиткою.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com