тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Монако представили перший український електромобіль Synchronous

На поточному тижні в Монако проходить міжнародний форум, присвячений нешкідливому для екології транспорту.  В рамках даного заходу відбулася презентація спроектованого,  і побудованого в Україні першого вітчизняного прототипу електромобіля Synchronous...

 


Из обзора http://motobikecar.livejournal.com/174147.html вы узнаете о перспективах экспансии Lada Granta европейского авторынка.


 

 

Творцем Synchronous є компанія Electric Marathon International — організатор щорічного ралі на електромобілях «Електромобільний Марафон». При виробництві електромобіля застосовувалися екологічно чисті матеріали.

Автори дизайну хотів підкреслити органічний симбіоз вишуканої класики і новаторської, екологічної сучасності. «Панорамне тоноване вікно і зовнішній вигляд, що нагадує середньовічні карети, дозволяють Synchronous стати еталонним засобом переміщення в місті в якості таксі, шаттла для готелів та екскурсійного авто», — повідомили в компанії.

 


Окремої уваги заслуговує система кондиціонування повітря, що живиться від сонячних батарей на даху, застосування світлодіодів в фарах і 9-дюймові екрани інформаційно-розважальної системи. Шофер в даному автомобілі сидить в особливому кріслі, між ним і пасажирами — перегородка.

В якості електродвигуна вказується асинхронний мотор Слов'янка, що живиться від літій-іонної батареї.

Повідомляється, що прототип електромобіля Synchronous візьме участь у марафоні на дистанцію в 3 тис. км, що стартує 22 травня у Львові і територіально охопить 10 країн.

Крім самого Synchronous, українські еко-ентузіасти показали також зарядну станцію, створену українською компанією E-line. Її характеристики не називаються.

 

 

 


На сайте auto.ironhorse.ru представлено все славное семейство Volkswagen «Passat»: технические характеристики, фото, мнения автоэкспертов.


 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com