тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В гостях у акул: підводна спальня на глибині 10 метрів

У компаніях Airbnb і Ubi Bene вважають, що в світі точно знайдуться люди, які захочуть провести ніч в екстремальних умовах, наприклад, серед акул, тому дизайнери спроектували особливу підводну спальню в резервуарі з акулами в паризькому акваріумі...

 

 


Приобрести дествительно качественный ортопедический матрас проблематично, поскольку сейчас рынок буквально наводнен сомнительными подделками.В этой связи советую обратить внимание на продукцию фабрики «Аскона», с ней для вас гарантирован комфортный и здоровый сон, да и цены на матрасы тут лучшие в Украине.


 

 

Як стало відомо, переможці спеціального конкурсу зможуть провести ніч під водою, причому в оточені 35 акул. Відокремлювати постояльців від зубастих сусідів буде товста прозора стіна. Конкурс покликаний показати світ акул: як вони живуть, чому їх недооцінюють, і яку вони представляють важливість для екосистеми океану.

 


Як пише видання The Daily Mail, кімната з охочими переночувати з акулами буде поміщена на глибину до 10 метрів. З спальні буде відкриватися 360-градусний огляд на весь акваріум з хижачка, який, до речі в океанаріумі Парижа проживає аж 35.

Кімната розрахована максимум на чотирьох гостей, яких будуть супроводжувати професійний дайвер і "акулознавець" Фредерік Бюле. Знайомство з ним буде представляти собою вже щось, адже він буде вітати відвідувачів танцем з акулами.

 


Гостей попередили не робити селфи (так як спалахи можуть розсердити акул) і не думати про фільм "Щелепи", щоб провести приємну ніч під водою. Ходіння уві сні також не рекомендується.

Після закінчення конкурсних ночей (11-13 квітня) кімната буде використана біологами і вченими для спостережень. Конструкція підводної спальні спроектована таким чином, щоб не утворювалися бульбашки, які б привернули увагу акул, що дозволить спостерігати за їх природним поведінкою.

 


Варто зауважити, що це не перша дивовижна спальня в портфелі Airbnb. Компанія вже брала участь у створенні плавучого гостьового будиночка на Темзі (Великобританія) і в реальному відтворенні у Нью-Йорку "Жовтої кімнати" з відомої картини Вінсента ван Гога.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com