тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сімейний умивальник Family Basin від VitrA

Турецька сантехніка давно зарекомендувала себе якістю, доступними цінами і широким вибором пропозицій. У спеціалізованих магазинах регулярно оновлюється асортимент умивальників, змішувачів, унітазів, душових кабін в різних варіантах класичного дизайну. А іноді з'являються і зовсім незвичайні пропозиції – такі як сімейний умивальник Family Basin від майстрів турецької компанії VitrA...

 

 

Оригінальний умивальник складається з двох раковин на різних рівнях, об'єднаних в одну площину, що передбачає установку двох змішувачів, і, звичайно ж, одночасне використання двома членами сім'ї – дорослим і дитиною.

 


Така конструкція спрощує привчання малюка до гігієни: так він зможе легко помити ручки і вмитися сам, не звертаючись до батьків і не використовуючи табуретку або інші підставки, з яких можна впасти. Під верхньою раковиною, розташованої на висоті 85 см, передбачена поличка для рушників, запасного мила. Нижня ж, з висотою 40 см від підлоги може використатися як дітьми, так і дорослими – приміром, щоб помити ноги перед сном. Особливо актуально це може бути для літніх членів сім'ї, яким залазити для цього у ванну не дуже зручно.

Гладка біла кераміка, змішувачі і поличка в комплекті: сімейний умивальник Family Basin від VitrA здатний прикрасити дизайн будь-якої ванної кімнати, забезпечуючи додатковий комфорт у порівнянні з класичними рішеннями. На жаль, коли, де і за якою ціною можна буде придбати новинку, виробник поки не вказав.

Втім, навіть якщо така річ і появиться у продажу, появится нова проблема - установка санвузла під ключ, тому ось вам посилання http://regodesign.ru/remont/sanuzel-pod-klyuch.html, досвідчені майстри компанії Regodesign зроблять цю роботу швидко, якісно і без лишніх переплат.

 


А ось ще одне цікаве сантехнічне рішення. Компанія "Caroma" зробила ще один крок до економії води. Пристрій під назвою Profile 5 – перший і єдиний у своєму роді!

 


Вбудована раковина для рук і кнопка подвійного змиву дозволяють знизити загальну кількість використовуваної у ванній кімнаті води. Свіжа вода спершу використовується для миття рук, а потім потрапляє в бачок, даючи можливість використовувати її для змиву.

В Австралії, де і створили цю конструкцію, швидше за все її оцінять по достоїнству, адже там, на відміну від України, до води ставляться набагато дбайливіше.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com