тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На складах Amazon тепер працює 30 тисяч роботів

Компанія Amazon менш, ніж за рік подвоїла кількість роботизованих систем Kiva, що працюють на своїх складах. Днями компанія опублікувала інформацію про те, скільки роботів працює на її складах, виявилося, що число таких систем зросла вже до 30 тисяч...

 

 

Один з високопоставлених менеджерів компанії вже заявив, що роботи виконують свою роботу досить ефективно, забезпечуючи оптимальне використання складських приміщень. При цьому роботи, найчастіше, замінюють людей на складах, що дозволяє економити на заробітній платі, соцпакетах і тому подібних операційних витратах, пов'язаних з персоналом.

 


Розробником роботів Kiva є компанія Kiva Systems, яку Amazon викупила ще у 2012 році за $775 мільйонів. Такі витрати можуть здаватися невиправдано великими, але для Amazon це необхідність, оскільки зараз на складах компанії зберігається величезна кількість товарів, операції з якими проводяться співробітниками Amazon.

Перед святами навантаження на персонал значно збільшується, і люди іноді просто не витримують подібної напруги. Доказом цьому можуть служити фотографії зі складів, де щосили кипа підготовка до минулогічного католицького Різдва, і в процесі підготовки беруть участь десятки тисяч працівників компанії. Для забезпечення ефективного розподілу товарів Amazon використовує близько 90 великих центрів розподілу. а ось, до речі ще один приклад ефективного складського господарства Ответственное хранение мелкоштучного товара, запроваджене в компанії "Оптомир".

 

 


Створена на зорі виникнення інтернету в 1994 році, сьогодні Амазон оцінюється майже в $250 млрд (£157 млрд). Проте сама компанія фактично не приносить величезного прибутку. Як Amazon вдається залишатися на плаву?

Як і в більшості компаній з обмеженою прибутком ключем до успіху є ефективність. Нещодавнє дослідження New York Times виявило, що корпоративна культура Amazon багато в чому обумовлена даними. Наприклад, особисту ефективність працівника перевіряє спеціальна програма під назвою Anytime Feedback Tool (одноразовий інструмент відгуків), який дозволяє службовцям хвалити або критикувати своїх колег. Програма на всіх складах компаній працює більш безпосереднім чином. Вона дає вказівки робітникам, а також стежить за їх виконанням. Коли ви замовляєте товар онлайн, система Amazon швидко визначає, де саме він знаходиться, потім відправляє за ним сортувальника.

«Немає необхідності знати або запам'ятовувати розташування тих чи інших речей», — пояснює генеральний менеджер Генрі Лоу. «Ми спрощуємо завдання, наскільки це можливо».

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com