тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

HSM-Modal - найбільший у світі станок

High-Speed-Machine Modal (HSM-MODAL) вважається найбільшим станком у світі. Цей обробний центр (ОЦ) з досить широким діапазоном функцій — дітище відомої компанії EEW-PROTEC GmbH. Гігантське пристрій HSM-MODAL — результат величезної праці, багаторічних кропітких досліджень і сміливих наукових розробок німецьких виробників.

 

Ще в минулому столітті на промислових підприємствах у розвинених країнах ручну та механічну працю стали все більше заміняти автомати, і роботи. Виробничі цехи поступово заповнювалися величезними роботизованими верстатами з числовим програмним управлінням (ЧПУ).

Заснована в 1989 році компанія PROTEC GmbH проектувала і оптимізувала виробничі і технологічні процеси, виготовляла легкі обробні інструменти і невеликі верстати, створювала деталі для елементів керування в системах автоматизованого виробництва. Щоб йти в ногу з часом, фахівці компанії років десять тому вирішили розробляти складні роботизовані машини з ЧПУ. Тоді сегмент ринку для великих верстатів, потрібних при обробці величезних корпусів морських суден або гігантських по довжині лопатей вітрових енергетичних установок в новій галузі промисловості, був фактично порожній.

Треба сказати, що створена машина вражає насамперед своїми габаритами. Як і всі обробні центри з ЧПК, HSM-Modal , має 5 ступенів свободи, фактично є механічною рукою з інструментом, яка здатна переміщатися у тривимірному просторі за вказівками, вироблюваним спеціальним програмним забезпеченням з індексом CAD. Однак функціональні властивості і габарити пристрою розміром майже з футбольне поле виділяють його з усієї маси верстатів з ЧПУ.

 


Давайте докладніше ознайомимося з технічними параметрами велетня. Одним поглядом важко охопити всю робочу область обробної машини HSM-Modal. Вона просто величезна. Довжина пристрою по осі Х понад 150 метрів, по осі Y — 9 метрів і 4 метри по осі Z. Рука робота-маніпулятора може висуватися на 151 м і обертатися на кут майже в 270 градусів, а інструментальна головка на 190 градусів.

HSM-MODAL в змозі одночасно виконувати 5-осьові операції по фрезеруванню. Це означає, що за допомогою верстата можна без проблем обробляти навіть об'єкти і предмети з вигнутими або більш складними, висловлюючись технічною мовою, — непрямими поверхнями. Така функція значно спрощує, наприклад, створення форм в суднобудуванні або ливарному виробництві. За допомогою ОЦ можна досягти точності проведення фрезерування щодо форми ± 0,2 мм. В класі подібних пристроїв — кращий показник у світі!

 


Інструментальна головка верстата HSM-MODAL може бути без особливих проблем оснащена стандартизованими шліфувальними або полірувальними голівками. Це дозволить на виробництві використовувати ОЦ для швидкого, а також повністю автоматичного шліфування та полірування дуже великих поверхонь.

 


Если вам требуется высокоточная фрезерная резка, обращайтесь ООО "Металлодеталь-C". Благодаря опытным мастерам, наличию современных станком с ЧПУ и другого инновационного оборудования, возможно выполнение заказов любой сложности, и в точно оговоренные сроки.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com