тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"ВКонтакте" представила новий дизайн: схожість на Facebook очевидна

Соціальна мережа «ВКонтакте» провела найзначніший редизайн веб-версії за 10 років. Новий дизайн представлений в блозі соцмережі. Бета-версія розрахована на мільйон користувачів, які першими почнуть брати участь у тестуванні. Це можна зробити у стрічці новин або записатися в блозі соцмережі.

 


Предлагаем услугу взлом вконтакте на заказ, сделаем тайно, быстро, недорого и безпредоплаты.


 

Новий дизайн «ВКонтакте», розробка якого зайняла півтора року, зробив веб-версію соціальної мережі більше схожою на мобільний додаток. У свою чергу, новий вид фотопереглядача дозволяє припускати, що дизайнери черпали натхнення з Facebook.

Дизайн веб-версії соцмережі не зазнавав серйозних змін з тих пір, як з'явився в 2006 році. Таким чином, це перший за десять років нововведення. Робота над нововведеннями велася протягом останніх півтора років. Компанія, як наголошується, прагнула зробити новий дизайн "ВКонтакте" схожим і впізнаваним на всіх пристроях.

З явних відмінностей від попередньої версії – збільшена ширина екрану і шрифти, оновилися ікони і ліве меню: наверх перенесені найбільш затребувані розділи "Новини" та "Повідомлення". Під блоком "Новини" з'явилася кнопка "Спочатку цікаві".

В оновленому інтерфейсі розділу "Повідомлення" помістили на одному екрані список останніх бесід і поточний відкритий чат. Непрочитані повідомлення позначаються синьою крапкою, яка зникає після прочитання, а статус онлайн — зеленою крапкою. Фотографії в альбомах і при огляді всіх фотографій стали більшими і відображаються в журнальній верстці.

Коментарі відображаються праворуч від фотографії: більше не потрібно прокручувати екран вниз, щоб переглядати фотографії і одночасно бачити коментарі до них. Всі повідомлення будуть з'являтися у новому розділі і їх можна знайти по іконці дзвоника. При появі нових повідомлень буде спалахує червоний індикатор.

Також оновилися розділи, що розповідають про соцмережі: "Про компанію", "Продукти" та "Робота ВКонтакте". Компанія, як наголошується, також відновила власний блог, де будуть публікуватися новини про продукти та нововведення.

 


Если вам требуется качественный и недорогой сервер VPS, обращайтесь в компанию UltraVDS. К вашим услугам самое современное серверное оборудование, обеспечивающее высокую скорость соединения, удобный интерфейс, гибкая настройка параметров, надежная защита, бесплатный тестовый период, выгодные тарифы.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com