тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Антигравітаційна йога: до оздоровлення - догори ногами

Виявляється, навіть в такому стародавньому, традиційному і одухотвореному занятті, як йога, можна придумати щось новеньке. Рік тому Європу та Америку охопила мода на новий різновид реінкарнацію йоги: "антигравітаційну". У чому суть медитації догори дригом, хто придумав нову йогу і як американські йоги дійшли до життя такого - читайте далі...

 

Взагалі, сучасні йогіни, яких дуже багато у США, не соромляться привносити в своє поважне хобі щось новеньке - аж до практики медитації як флешмобу. Ось і Крістофер Харрісон (Christopher Harrison), колишній бродвейський танцюрист і гімнаст світового рівня, не побоявся запропонувати всій кармічній спільноті нову йогу.

 


Сутність "антигравітаційної медитації", як ви можете зрозуміти з картинок, полягає в тому, що практикуючі її люди висять на спеціальних гамаках з м'якої тканини. Якщо подивитися на заняття одного з гуртків AntiGravity® Yoga, то вид поступово синіючих обличчь перевернутих учасників може злегка налякати. Однак висіти вниз головою, насправді, навіть не обов'язково: у новій йозі вже застосовується безліч найрізноманітніших поз.

Перевага такої йоги (її ще називають "повітряною" - Aerial Yoga) в тому, що вона розвантажує хребет і розкріпачує суглоби, що дозволяє виконувати складні асани навіть початківцям. Побути в перевернутому вигляді дуже корисно для кровообігу: якщо іноді висіти вниз головою, то зміцнилися стінки судин знизять ризик інсульту в мозку і варикозу в ногах.

До речі, про варикоз: на сайті medic-magazin.com.ua ви можете придбати ефективні компресійні панчохи, які суттєво зменшують болі прицьому захворюванні, і допомагають його вилікувати. З такими панчохами ваші ноги не будуть набрякати, бо вони сприяють кращому кровообігу, а окрім того вони естетично привабливі, і комфортні. Є можливість підібрати вироби з різною ступінню тиску на ногу, а також як жіночі, так і чоловічі моделі.

 


Висіння в гамаках допомагає йогам поліпшити вестибулярний апарат. А ще члени гуртків нової йоги кажуть, що в підвішеному стані краще відчувається спорідненість з небом і повітряною стихією.

Заняття проходить 40 хвилин під релаксуючу музику нью-ейдж. Як ви розумієте, ця інформація взята з проспектів AntiGravity® Yoga. Ми не знаємо, корисніше нова йога, ніж стара, але факт залишається фактом: після відкриття першого салону в падком на новинки Нюй-Йорку в 2007, в Америці і Європі вже відкрилося безліч гуртків. Медитація догори дригом крокує по світу!

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com