тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японці створили сайт, який створює музику з обличчя користувача

Нещодавно японські розробники створили сайт, який може перевести зображення обличчя користувача в мелодію, таким чином «озвучивши» його...

 

 

Цей веб-сервіс, здатний «читати» обличчя, перетворюючи його на музику запущений вже давно, проте через те, що він був створений японською мовою, він довгий час залишався непоміченим для світової інтернет спільноти.

Відомим сайт став після того, як почав обговорюватися серед користувачів популярного майданчикаReddit. Назва сайту IPSA Face Melody. Мелодію він «видає», проаналізувавши параметри обличчя, в тому числі відстань між очима, розмір і особливості рис обличчя, його овалу. Крім того, сервіс зчитує колір обличчя, всі відомості переводячи в музичні частки і біти.

Звучання найчастіше виходить електронним, здебільшого спокійним. Говорити про якісь художню цінність отриманої мелодії не варто, втім сам факт створення подібної технології заслуговує уваги.

Деякі користувачі інтернету, крім своїх зображень, завантажили та фотографії відомих особистостей. На форумі Reddit, зокрема, можна знайти композиції, створені з обличчя Адольфа Гітлера, Сталіна, сучасних політиків, зірок шоубізу і інших видатних постатей.

 

 


А тим часом компанія Microsoft відкрила доступ до експериментальної версії сервісу по розпізнаванню людських емоцій. Сервіс розроблений в рамках платформи Project Oxford і доступний на сайті. Алгоритм знаходить на фотографії людські обличчя і, виходячи з виразу обличчя, намагається визначити співвідношення емоцій. Зокрема, сервіс розподіляє умовні «бали» від одного до десяти між сумом, злістю, відразою, презирством, страхом, щастям, і подивом.

На сайті окремо уточнюється, що проект з розпізнавання емоцій експериментальний і може помилятися.

 


Сервіс приймає для обробки зображення розміром менше чотирьох мегабайт і роздільною здатністю більше, ніж 36×36. Файл повинен бути формату JPEG, PNG, GIF(якщо кадрів кілька, то буде оброблений тільки перший) або BMP. Алгоритм може розпізнати на зображенні до 64 осіб.

Project Oxford — хмарна платформа для розробників, призначена для вирішення ресурсномістких завдань. Наприклад, за допомогою Project Oxford можна користуватися сервісами машинного зору або розпізнавання усного мовлення.

 


Опытные специалисты веб студии FROGGY ПМР создадут для вас качественный функциональный и эстетично привлекательный сайт любой сложности и тематики. Кроме этого реклама в ПМР поможет привлечь дополнительную целевую аудиторию, существенно расскрутить ваш бизнес.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com