тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Футуристичний концепт електромобіля-вітрильника

Італійський індустріальний художник Пауло Итальяни (Paulo Italiani) нещодавно створив концепт-автомобіль майбутнього, який символізує собою бездоганне місце для звільнення від щоденної рутини і абсолютного єднання з природою...

 

 

Згідно із задумом італійця, керування авто Volkswagen RESeT не стане для власника автомобіля тяжкою ношею, а процесом, безпосередньо зв'язаних з насолодою і перспективою пофантазувати і розкласти всі ідеї «по поличках».

 


Цей електромобіль має незалежні сонячні панелі, що органічно функціонують у парі з так званим «вітрильним крилом». Це дає можливість цілком відмовитися від потреби дозаправок або підзарядки. Легкість автотранспортного засобу доповнюють автомобіль з Maglev-конструкцією. А отже, привести автомобіль в рух досить просто. Крім того до всього, зазначений раніше принцип коліс, функціонує значно успішніше класичної системи, особливо під час руху.

А от коли ця футуристична задумка стане реалізацією, наразі невідомо. Скоріш за все пройде ще не одне десятиліття, перш ніж ми побачимо це авто-чудо на дорогах.

 

 


 


На страницах популярного автоиздания auto.ironhorse.ru ви найдете описание модельной линейки Mazda «MX-5».


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com