тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Ботанічні" фужери Бенжаміна Хуберта

Botanical - саме таку назву має ось цей, мабуть, найдивовижніший з усіх, що я бачив фужер. А дав йому це ім'я дизайнер Benjamin Hubert. Саме він придумав форму для цього диво-келиха...

 

 

Вийшло чудово! Принаймні, такий вердикт винесло англійське дизайнерське співтовариство вручивши за даний проект дизайнера перший приз на конкурсі «Bombay sapphire designer glass» в 2008 році. До сказаного варто тільки додати, що втіленням проектного ескізу в скло займалася студія «Simon Moore Glass».

 


На мій обывательско-споживчий погляд сам проект «Ботанікал» виглядає набагато привабливіше, ніж реальне скляне втілення. По-друге, не покидає відчуття крихкості келиха... Як твір мистецтва – незрівнянно! А якщо розглядати споживчі характеристики, то я сильно б сумнівався — чи ставити такі на стіл для хмільний гулянки. Алкоголь у великих кількостях і ніжні скляні корінці можуть виявитися несумісними.

 

Ну а з чого наливати в такий бокал? Звичайно ж з таких же несамовитих графінів!

 


Бажаючи зігрітися, люди воліють випити гарячого вина або глінтвейну, оскільки вважається, що червоне вино добре розігріває кров і не дає замерзнути. Напевно, ці асоціації, а також уявлення, як гаряче червоне вино повільно розходиться по венах і кровоносних судинах, даруючи організму тепло, а голові - легкість, змусили французького скульптора Етьєна Мено (Etienne Meneau) створити серію незвичайних графинів під назвою Strange Carafes.

Якісне скло, чудова ручна робота, виготовлення на замовлення - не тільки це дає право колекції називатися ексклюзивною й незвичайною. Основна родзинка - це дизайн графинів, адже не даремно вони називаються "дивними".

 


Дизайнер представив посудини не то у вигляді гіллястих дерев, не то у вигляді венозної системи людини, і тоді процес наповнення графинів червоним або рожевим вином може символізувати циркуляцію крові в організмі, ну або те, як дощова вода живить кожну клітинку цього самого розлогого дерева.

 


А здесь http://crystaland.ru/fuzhery/fuzhery-iz-bestsvetnogo-hrustalya/ вы можете приобрести замечательные фужеры из бесцветного хрусталя, и другие оригинальные хрустальные изделия.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com