тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Drawer Kitchen: дивовижна кухня-ящик

Компанія Gitta Gschwendtner створила цю унікальну, повністю сучасну кухню для Schiffini, як справжню оду архітектурі. Drawer Kitchen, ця дивовижна кухня з безліччю ящиків, є прекрасним прикладом того, що в коробці, ящиках, може бути не тільки такий порівняно невеликий предмет, як раковина, а цілий кухонний острів!..

 

 

Що першим приходить на розум, коли ми думаємо про те, якою повинна бути сучасна кухня? Чи повинна вона мати якісь концептуальні деталі, на зразок обертового бару кухні EON 2, або справжню італійську розкіш - неперевершений концепт OLA 25, про які ми якось вже розповідали? Втім більшості до вподоби вишукана естетика, і, звичайно ж, якість з функціональністю, прикладом якої може бути кухонний стіл, що можна придбати в інтернет-магазині bc-stol.com.ua.

Авангардний шик і конструктивистская естетика - ось що з першого погляду відрізняє цей великий "острів" Drawer Kitchen, повністю наповнений ящиками. Така дивовижна конструкція створює рельєфний візерунок, що нагадує про епоху кубізму, і ці оригінальні меблі, чесно кажучи навіть і порівнювати нема з чим!

 


Ніби то випадково складені, але при цьому дуже естетичні й акуратні, ящики цієї кухні створюють приголомшливу гру тіней, що в поєднанні з порожнечами змушує думати, ніби Drawer Kitchen знаходиться в постійному русі. Кухня-ящик від Gitta Gschwendtner - це зв'язок між театральністю приготування їжі і традиційною соціальність трапези. Це нові емоції, постійне здивування і непередаване задоволення від користування.

Доступна кухня-острів з ящиками в білому ламінаті з обробкою з деревини берези, зі сталевою верхньою частиною. Drawer Kitchen - це не тільки скульптурний об'єм, це сама справжня кухня, яка є і візуально захоплюючою, і неймовірно функціональною при цьому.


А от що ж ви скажете про інтер'єр кухні в стилі LEGO? Два паризьких дизайнера (Саймон Пиллард і Філіпа Розетті) створили кухню Munchausen LEGO, яка сконцентрувалася навколо кухонного острова ІКЕА, який вони покрили більш ніж 20000 деталями ЛЕГО!

 


Дуже оригінально. До речі, ці дизайнери нещодавно взяли участь у створенні колекції футболок, подушок, шпалер і аксесуарів для французького лейблу Commune de Paris, 1871.

А сама кухня Munchhausen стала однією з перших елементів виставки Commune de Paris, 187.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com