тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Левітуюча ручка – світловий меч від s.t. Dupont Paris

Елітне письмове приладдя, аромати і аксесуари французького модного дому S. T. Dupont Paris давно стали класикою в середовищі любителів штучок рівня люкс. Однак майстри бренду не зупиняються на досягнутому і слідують самим свіжим модними тенденціями...

 


Затрудняетесь в выборе подарка любимому мужчине? Посмотрите сюда spb-originaloff.ru, такие оргинальные презенты непременно понравятся вашему избраннику!


 


Одне з підтверджень тому – випуск лімітованої колекції письмового приладдя і шкіряних аксесуарів в тематиці Зоряних воєн, присвяченій, як можна здогадатися, виходу на екрани останньої частини епічної кінострічки Star Wars: The Force Awakens. Звичайно ж ця колекція у повній мірі несе в собі символіку фільму.

 


Настільні комплекти з ручки на підставці X-wing і TIE fighter (на фото вище) увійшли до числа найбільш яскравих предметів колекції.

Але навіть їх перевершив набір Levitation Light Saber. Він представляє собою ширяючу над базою платформу з закріпленою на ній пір'яний ручкою. Принцип магнітної левітації: саме він дозволяє платформі з ручкою триматися на висоті декількох сантиметрів над підставкою – і при цьому постійно обертатися. Так само, як це було у випадку з левітуючою статуеткою Залізної людини Iron Man Mark II від Beast Kingdom, такою ж літаючою лампочкою, і навіть бонсаєм (японські мініатюрні деревця і кущі) про які ми розповідали раніше.

При цьому набір має досить елегантне і оригінальне оформлення. Золотиста кругла платформа з фірмовою табличкою Star Wars/S. T. Dupont виграшно виглядає на матовому чорному тлі бази. Сама ж пір'яна ручка з набору Star Wars Levitation Light Saber виконана в дизайні світлового меча джедая з фінішною обробкою з паладію і родію,атакож з бронзовим пером і акцентами чорного лаку.

 


"Родзинкою" письмового аксесуара є закріплений на ковпачку ручки 2-каратний топаз. Зелений – якщо версія ручки символізує "світлу сторону Сили" і присвячена джедаю Майстру Йоді. Або червоний, коли версія представляє "темну сторону Сили" і Лорда Ситхів Дарта Вейдера.

В даному випадку мається на увазі лімітована серія з всього 8 примірників письмових наборів Levitation Light Saber від s.t. Dupont. Кожен з яких обійдеться в 16 625 фунтів стерлінгів або приблизно $24 724. Набори поставляється в елегантній упаковці, цілком придатній як подарунковій.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com