тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Публіці нарешті представили кросівки з трилогії "Назад в майбутнє"

21 жовтня 2015 року - день, у який переноситься з 80-х Марті МакФлай, герой трилогії "Назад в майбутнє". І в майбутньому він, крім інших чудових речей, знаходить у світлому майбутньогму фантастичні кросівки Nike, які самі по собі зав'язуються і приймають форму ступні самі, лищ варто засунути в них ногу і натиснути на відповідну кнопку...

 

 

І ось, майже через 27 років після виходу картини "Назад у майбутнє-2", компанія Nike в Нью-Йорку офіціино представила публіці саме таку модель кросівок.

Про те, що робота над нею йде повним ходом, повідомлялося ще два роки тому. До знаменної дати не встигли - запізнились з презентацією на кілька місяців (хоча акторові Майклу Дж. Фоксу, що зіграв Марті, все-таки показали минулого року це футуристичне взуття, про що ми тоді писали). Тепер її начебто остаточно довели до пуття, і до кінця року це чудо-взуття надійде в продаж (правда, поки не повідомляється точну дату, і за якою ціною).

Поки що її протестували журналісти. В підошву кросівок, які виглядають порівняно скромно, вмонтовані спеціальний механізм та сенсори. Як тільки власник надягає взуття, приходить в дію хитра система моторчиків і коліщат, що власне і затягує шнурки.

За допомогою кнопок "+" і "-" можна послабити або, навпаки, затягнути сильніше. Кажуть, варто поносити кросівки пару раз - і вони запам'ятають, наскільки вільному шнуруванню ви віддаєте перевагу. Крім того, ці кросівки ще й світяться, теж за допомогою включання ще однієї кнопочки.

Вони працюють на батареї, яку потрібно буде заряджати його приблизно раз на два тижні (час зарядки складе близько трьох годин). Самозашнуровуючі кросівки мають назву "1.0", і у ній виразно спостерігається натяк на те, що компанія збирається удосконалити модель в майбутньому. У керівництві Nike мріють про часи, коли взуття саме буде відчувати, коли краще підтягти або послабити шнурки і, миттєво орієнтуючись на стан власника, це робити. Іншими словами, вони мріють про практично живе і максимально розумне взуття.

 

 


Только в интернет-магазине pugovkishop представлен огромный выбор шнурков для самой разнообразной обуви, здесь же вы найдете другие качественные аксесуары для обуви и одежды.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com