тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Відмова від алкоголю веде до слабоумства

Медики впевнені, що регулярне вживання алкоголю стало «соціальною нормою», а відмова від нього підвищує ризик деменції у людей середнього віку.

Згідно з дослідженням Національного інституту охорони здоров'я та клінічної майстерності Великобританії (NICE), люди у віковій категорії від 40 до 64 років повинні вживати алкоголь, якщо не хочуть заробити слабоумство. Що це значить, що потрібно бігти в магазин запасатися горілкою, або краще, скористатися послугами https://alcoprofy.com/ вони самі привезуть потрібний алкоголь, причому в любий час дня і ночі?

 

 

Разом з тим, автори доповіді закликали Національну систему охорони здоров'я Великобританії (NHS) провести дослідження в області слабоумства і алкоголізму, для того, щоб заохочувати людей до скорочення кількості споживаного ними алкоголю.

Однак фахівці NHS з'ясували, що для питущих людей відмова від алкоголю загрожує різким зниженням мозкової активності і, відповідно, призводить до розумових розладів. Британські медики пояснили, що для зниження ризику появи хвороби Альцгеймера не варто починати пити, але і не варто йти у "зав'язку", якщо споживання алкоголю в помірних кількостях (7-14 порцій на тиждень) або невеликих кількостях (0-7 порцій на тиждень) стало нормою до 40 років. Одна порція алкоголю — це 8 грамів (або 10 мл) чистого спирту.

Експерти виявили у добровольців, що відмовилися від споживання алкоголю зниження когнітивної функції. При цьому ризики когнітивних порушень у помірно питущих людей середнього віку і у непитущих зовсім виявилися приблизно рівні. Медики визнали, що з віком ймовірність когнітивних порушень все ж підвищувалася, але вони пов'язують це підвищення не з алкоголем, а з тим, що літні люди приймають найбільше лікарських засобів.

У свою чергу доповідь NICE все ж закликає не довіряти дослідженням про користь споживання алкоголю.

«Щоденне вживання алкоголю стало нормальним для сучасних людей, і це створює загрозу здоров'ю суспільства», — цитує видання Express чиновників британської системи охорони здоров'я. В NICE пішли на компромісне рішення з NHS, визнавши «безпечним» вживання для чоловіків чотирьох, а для жінок — трьох порцій на тиждень. І все ж британські чиновники закликали населення країни змінити свої звички, так як «діти і молоді люди перебувають під впливом старшого покоління».

«Люди середнього віку, котрі не палять, фізично активні, не п'ють і дотримуються дієти могли б позитивно вплинути на здоров'я молодого покоління», — резюмують автори доповіді NICE. До речі, британська NHS, яку вже звинувачували в пропаганді нездорового способу життя серед британців, має намір скоротити половину ліжко-місць у країні. Крім того, у світлі підписання спірної трансатлантичної торгового угоди між США і Великобританією, громадськість острівної держави заявляє, що американські компанії витісняють британських медиків з власної країни. Вони впевнені у незворотності приватизації NHS, яка, за їх словами, вже давно лобіює інтереси приватних медичних компаній США.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com