тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Чарівна» кнопка, яка дозволяє взаємодіяти зі смартфоном навіть за кермом

Правила дорожнього руху забороняють водіям користуватися смартфоном перебуваючи за кермом. Але бувають ситуації, коли це просто необхідно. Вирішити цю проблему дозволить новий «розумний» гаджет, який дозволить водію взаємодіяти зі смартфоном, не торкаючись його...

 


Побалуйте ваше авто хорошими автоаксесуарами представленими на https://a-stuff.com.ua/uk/avtotovari/, тут ви знайдете якісні USB зарядки, тримачі для смартфонів, різноманітні сувеніри.


 

 

Сьогодні смартфони та інші «розумні» мобільні пристрої щільно увійшли в життя людини і допомагають вирішувати самі різні проблеми, в тому числі і проблеми безпеки. Представлене на CES 2016 новий гаджет, що отримав назву Satechi покликаний підвищити зручність і безпеку при водінні автомобіля. Пристрій дозволяє управляти окремими функціями смартфонів водієві автомобіля дистанційно, без безпосереднього контакту з екраном, і не відволікаючись під час водіння авто від дорожньої ситуації.

 


У набір Satechi входить дві різні кнопки. Перша кнопка – багатофункціональна. Друга – так звана «фото-кнопка». Тепер про кожну детальніше.

Фото-кнопка Satechi має всього одне єдино призначення, про яке можна здогадатися вже з назви. Пристрій дозволяє управляти камерою. Включати і вимикати режим запису відео, робити фотознімки в підходящий момент, міняти ракурс. Все це дозволить робити дійсно якісні фото, а не примітивні селфі, що, до речі, вже виходять з моди.

 


Універсальна кнопка Satechi має куди більш широкий функціонал. Вона за допомогою світлового сигналу повідомляє про вхідний дзвінок або SMS-повідомлення. Також вона може синхронізуватися з системою геолокації смартфона і вказувати шлях до заданої точки, і за допомогою неї ж можна приймати виклики, працюючи в якості станції гучного зв'язку.

Що стосується сумісності, то Satechi працює з будь-якими мобільними пристроями на базі операційних систем iSO і Android. З'єднання здійснюється за допомогою Bluetooth.

 


А вот заметка http://motobikecar.livejournal.com/169186.html о новом кроссовере Lifan X80, представленном на автомобильной выставке в Пекине.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com