тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Xiaomi презентувала «розумний» очищувач повітря Mi Air Purifier

Компанія Xiaomi продовжує нарощувати асортимент за рахунок пристроїв, що належать до абсолютно різних категорій. В цей раз найуспішніший китайський стартап звернув увагу на пристрої для очищення повітря...

 

 

Компанія Xiaomi, як і планувалося, провела презентацію, в рамках якої була представлена чергова новинка від китайських розробників. Цього разу обійшлося без традиційних поповнень в модельній лінійці фірмових смартфонів і планшетів, і навіть без розумних годинників або інших варіацій на тему носимої електроніки, які стали обов'язковим пунктом у програмі анонсів будь-якої поважаючої себе компанії. Так що ж показала Xiaomi?

 


Xiaomi анонсувала досить незвичайний — якщо порівнювати з тим, що компанія виробляла раніше, — продукт: очищувач повітря Mi Air Purifier Lab. Ні для кого не секрет, що екологічна ситуація в Китаї у зв'язку з катастрофічним забрудненням навколишнього середовища численними фабриками і автомобілями є проблемою досить актуальною і поки що невирішеною, особливо у великих мегаполісах Піднебесної.

В Xiaomi розраховують, що їх винахід внесе свій внесок у відновлення екологічного балансу та дозволить споживачеві дихати чистим і свіжим повітрям хоча б у себе вдома або на робочому місці. Роздрібна вартість Mi Air Purifier Lab складе всього $146, у той час як конкуренти пропонують аналоги навіть по $1 000. Заміна фільтра обійдеться власникові очисника повітря в додаткові $30.

Фахівці Xiaomi стверджують, що їх дітище з двома тихохідними девятилопастними вентиляторами здатні видалити з повітря до 99,9% частинок діаметром до 2,5 мкм (стандарт PM2.5). Максимальна продуктивність апарата для очищення повітря складе близько 406 м3 в годину. Зрозуміло, не обійшлося без «розумних» опцій на зразок дистанційного керування системою за допомогою спеціального програмного забезпечення для мобільних гаджетів.

 


 


Качественные современные сплит-системы приобретайте на http://www.technodom.kz/catalog/split_ac, благодаря данной технике в вашем доме или офисе всегда будет присутствовать чистый, свежий воздух, и оптимальный микроклимат.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com