тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Panasonic продемонстрував новий прозорий телевізор

Демонстрація унікальної новинки відбулася в американському Нью-Йорку на виставці високотехнологічних рішень CES 2016. Присутнім на заході відвідувачам представили майже повністю прозору TV-панель, творцем розробки стала компанія Panasonic, що не вперше радує споживачів цікавими продуктами...

 

При відключенні цього телевізора, екран стає прозорим і людина бачить все, що розташовується позаду нього. Це створює простір для нових технічних рішень і додає можливість створення образу затишного куточка, де сім'я збирається на вечірній перегляд популярних телепередач чи улюблених фільмів. Щоб продемонструвати втілену ідею, представники компанії-виробника вбудували напівпрозору телевізійну панель в книжкову полицю, заставлену предметами мистецтва. 

Створена Panasonic прозора TV-панель продовжує раніше реалізовану ідею іншого виробника електроніки — компанії LG. Роком раніше корейський гігант представив найтонший у світі телевізор товщиною 1 міліметр, який наклеюється на стіну, немов шпалери. Об'єднання рішень двох найбільших компаній-виробників дозволить втілити в життя ідеї фантастів і цінителів футуристичних гаджетів, коли TV-панель миттєво перетворюється із звичайного телевізора в стильний предмет інтер'єру.

 


Прозорістю і ергономічністю продемонстрованої на виставці CES 2016 розробки Panasonic не обмежився — керувати перспективним телевізором користувачі можуть за допомогою жестів. Рухом руки власник TV управляє розміщеної в мережі Інтернет або на зовнішньому носії музичною бібліотекою, прокручуючи мелодії, як карусель.

Західні інформаційні видання, що анонсували новинку вже назвали показану на міжнародному заході TV-панель «невидимим телевізором». Крім згаданого управління програмним забезпеченням пристрою за допомогою жестів виробник передбачив і голосовий контроль. При цьому ступінь прозорості TV Panasonic викликала ряд нарікань — щоб побачити розташовані позаду панелі предмети, їх потрібно додатково підсвічувати. Однак кроки японської компанії названі вірними, адже встановлений на виставці в рамках публічної демонстрації пристрій є прототипом. Наскільки швидко серійні «невидимі» телевізори з'являться на світовому ринку, співробітники компанії-виробника, які були присутні на CES говорити відмовилися, пославшись на необхідність дочекатися офіційного анонсу цього дуже цікавого рішення.

smart-lapin.ru

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com