тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мистецтво прикраси печива від Judit Czinkné Poór

Якщо ви подумали, що це вишивка або якась вишукана декоративна прикраса, то ви глибоко помиляєтеся. Це печиво, розфарбоване вручну угорським кондитером Юдіт Цинкне Пур (Judit Czinkné Poór) і воно цілком їстівне. Ці кондитерські вироби відносяться саме до тієї категорії, про яку кажуть: це занадто красиво, щоб просто з'їсти...

 

 

Фуд-арт вже давно став особливим напрямком у мистецтві. Майстри примудряються перетворювати звичайні продукти в оригінальні художні об'єкти, так що з першого разу і не зрозумієш, їстівне. Наприклад, пряники від Юдіт більше нагадують найтонше мереживо, прикрашена квітковим орнаментом.

 


Judit Czinkne Poor відома в мережі під ніком Mezesmanna, вона відкрила у невеликому угорському містечку Айка власну кондитерську, де створює неймовірно красиві солодощі. За таке неймовірний високохудожній талант майстриню заслужено називають Леонардо да Вінчі в області прикрашання солодощів.

А ще кажуть, її смаколики дуже смачні. До речі, якщо будете читати жіночий журнал Лиза онлайн, то там знайдете і безліч чудових рецептів.

Найчастіше художниця малює тварин і забавних чоловічків, а останнє її захоплення - мережані мотиви. Саме ці чудові роботи ми і вирішили представити вашій увазі.

 


Вражаюче, але вона не використовує ні шаблонів, ні трафаретів, наносить малюнок від руки з неймовірною точністю. Юдіт старанно вимальовує цукрові вензель, золотисту патину, ліпить з мастики витончені квіти, гудзики і бантики.

На оформлення одного печива йде від 40 до 60 хвилин. «В арсеналі» кондитера безліч дрібних інструментів, що нагадують шило, а також кисті, кондитерські мішки, різнокольорові глазурі. Всі деталі промальовані настільки точно, що починаєш сумніватися, що саме знаходитися перед тобою: печиво або справжній старовинний медальйон.

 


Майстриня освоювала техніку декорування кілька років. Тепер вона сама регулярно влаштовує майстер-класи, пропонуючи кондитерам і майстрам спробувати себе в цьому мистецтві. Вона не боїться ділитися секретами своєї майстерності з шанувальниками і розміщує в мережі покрокові інструкції з декорування. Можливо, вона просто впевнена, що мало кому під силу така тонка, копітка робота.

 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com