тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Собор Святого Себастьяна - незвичайна церква в самому центрі Ріо-де-Жанейро

У центрі Ріо-де-Жанейро розташувалося вельми незвичайна будівля, здалеку схожа на якусь велику промислову споруду. Однак поблизу ця величезна "піраміда" виявляється нічим іншим, як церквою!

 

 

Собор Святого Себастьяна є однією з найпопулярніших визначних пам'яток міста. Пропонуємо і вам заглянути всередину собору, щоб подивитися, що він із себе представляє.

 


Ця дивовижна будівля стоїть в Ріо-де-Жайрейро ось вже 37 років. Собор будували 12 років, і присвятили його покровителю міста - святому Себастьяну. Погодьтесь, будівля мало схожа на класичні будівлі церков, так як архітектор Едгар Фонсека хотів, щоб будівля мала подібність на піраміди Майя в Мексиці.

Таким чином у Ріо і появився цей величезний зрізаний конус з діаметром 106 метрів по внутрішній стороні і 96 метрів заввишки, в головному залі є місця для сидіння 5 000 осіб, або 20 000 стоячих парафіян. Цифри дійсно вражають!

 


З чотирьох сторін церкви від підлоги до самої стелі будівлі знаходять прямокутні вітражі (кожен по 64 метрів у висоту), через що у сонячну погоду приміщення церкви переливається різнокольоровими сонячними "зайчиками." Церква намагається максимально використовувати природне освітлення: у самому центрі залу у формі хреста знаходиться ще одне вікно, через яке надходить основна частина сонячного світла.

Біля Собору Святого Себастьяна (Catedral Metropolitana de Sao Sebastiao) є також підземне приміщення. В ньому знаходиться Музей Священного Мистецтва, в якому можна побачити різні історичні та релігійні експонати, у тому числі скульптури, картини, церковні предмети, які використовувалися при хрещенні спадкоємців королівської сім'ї Португалії.

Так що раптом вам пощастить побувати в цьому сонячному місті, постарайтеся не тільки побувати на знаменитому бразильському карнавалі, легендарному пляжі Копакабана, найбільшому у світі стадіоні "Мараканья" і відвідати статую Христа-Спасителя на горі Пан ді Асукар, яка вважається візитною карточкою Ріо-де-Жанейро, але і загляньте в незвичайний Собор Святого Себастьяна - воно того вартує!

 


 


Выгодно продать, купить, арендовать недвижимость, технику и другие товары, найти или предложить работу, оказать или воспользоваться разного рода услугами поможет сайт ПК01, именно здесь вы найдете самые свежие и актуальные бесплатные объявления.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com