тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Все своє ношу з собою": жіночий тренч для Мілочки-скарбнички

Хоча десятки тисяч років соціальної еволюції не пройшли даром, але в кожній з жінок як і раніше живе така собі "збирачка". Тільки замість травички-ягід сучасні мисливиці запасаються речами, причому в неабиякій кількості. Тому дамські кімнати, переважно, заповнені всілякими дрібничками і ганчірочками, а в сумочці не вистачає місця для гаманця через купи «корисних» речей...

 

Трохи полегшити ситуацію могли б кишені на одязі, але дівчата не використовують їх за призначенням. Мабуть, бояться, що улюблена кофточка стане нагадувати жилетку Анатолія Вассермана.

Компанія SCOTTEVEST пробує викорінити ці забобони з допомогою своєї новинки - жіночого тренча для особливо запасливих. Ця фірма спеціалізується на одязі, який був би однаково зручним і для подорожей, і для звичайної прогулянки. Тому головною фішкою її фірмових речей є велика кількість кишень. У жіночому тренчі їх цілих...18!

 


Так що все необхідне і не дуже буде завжди під рукою. Але, головне, ніхто сторонній навіть не здогадається, скільки вмістилося в простому пальто, так як дизайнери завбачливо сховали практично всі відділення на виворітній стороні. Виняток зробили тільки для двох класичних бічних кишень (щоб руки гріти) і маленьких кишеньок-тримачів для навушників, розташованих на лацканах.

Цей тренч вміє зберігати маленькі жіночі секрети. Мабуть, місткий тренч виготовлений для дам не тільки запасливих, але і педантичних. Адже кожна з 18-та кишень виконує строго індивідуальну функцію. Приміром, на вивороті лівої сторони знаходяться спеціальні відділення для мобільного телефону, ручки, документів. Там же – прозора кишенька для водійський прав (уявляєте здивування поліцейського, коли після фрази: «пред'явіть ваші документи», панночка почне спішно розстібати пальто?) і навіть значних розмірів кишеня для планшета.

І це ще далеко не все. З правого боку можна виявити масу всього цікавого. Наприклад, маленька косметичка, відділення для камери і спеціальний кишеня для окулярів, зроблений з особливо м'якої «протираючої» тканини.

На фото-рентгені показано, скільки можна умістити в маленький жіночий тренч. За задумом дизайнерів, це пальто повинно замінити жінкам будь-яку, навіть саму містку сумочку. Ось тільки в ньому ну дуже страшно впасти(всяке буває) або ж просто упустити по недбалості. Одне різке зіткнення з підлогою – і прощай, техніка від Apple.

 
Широкий вибір стильного, комфортного, надійного чоловічого і жіночого одягу, взуття і аксесуарів пропонує інтернет-магазин differ.com.ua, відмінна якість по доступній вартості!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com