тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Goodyear представила концепт сферичних коліс для безпілотних автомобілів

Американський виробник шин Goodyear представила в рамках Міжнародного автосалону в Женеві концепт шин майбутнього. Eagle-360 мають повністю сферичну форму і, як наслідок, максимальний ступінь свободи...

 


Вот он, http://www.intim-news.ru/shopping/27957.html, самый популярный в этом сезоне отечественный кроссовер Renault Duster.


 

При цьому, передні і задні осі для кріплення таких шин не потрібні. Вони утримуються завдяки ефекту магнітної левітації.

Поверхня шини імітує структуру колонії корала-мозговика (leptoria phrygia), а матеріал, з якого вона виготовлена, буде забезпечувати стабільну поведінку шини в різних дорожніх умовах. На сухому покритті шина стає більш жорсткою, а на мокрому – більш м'якою, так інженери Goodyear планують уникнути ефекту аквапланування.

 


Виробник позиціонує концепт як шини для автомобілів з системою автономного управління. Два основні завдання, які буде вирішувати Eagle-360, - це забезпечення максимальної мобільності та безпеки. Першу задачу вирішує форма шин і спосіб їх кріплення. Для вирішення другої інженерам компанії здалося мало використання адаптивного матеріалу. Всередині Eagle-360 розташовується комплекс сенсорів для аналізу дорожнього покриття, який буде відправляти дані в систему автономного управління. Як заявляє виробник, вже зараз Goodyear обговорює питання взаємодії «розумних сферичних шин» з іншими інтелектуальними системами автомобілів різних виробників.

Концепція подібної геометрії коліс, до речі, не нова. Ще в 2004 році, компанія Audi створила концепт-кар Audi RSQ для фільму «Я, робот», в якому використовувалася ідея сферичних коліс (фото вгорі). Однак такі колеса досі існують лише у вигляді концептів.

 

 


Мой дом – моя крепость. Металлические двери красногорск обладая уникальными показателями прочности, долговечности и антивандальности в очередной раз подтверждают эту истину.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com