тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Відома модель з синдромом Дауна приміряла весільну сукню

За долею Мадлен Стюарт (Madeline Stuart) в останній рік спостерігає весь світ: спочатку дівчина схудла на 20 кг, мріючи стати моделлю, після - уклала свій перший контракт з агентством, а тепер приміряла весільну сукню. Виявилося, що образ романтичної нареченої їй дуже до лиця...

 


Когда приходит время свадьбы, естественно хочется запечатлеть это важное событие жизни во всех его деталях, сохранить чарующие мгновения единения двух любящих сердец на долгую память. Креативный профессиональный фотограф Дмитрий Писарев создаст для вас красочную эксклюзивную свадебную фотосъемку, вы обязательно останетесь довольны работой!


 

 

Мадлен Стюарт володіє неймовірною силою волі і цілеспрямованістю. Незважаючи на те, що вона народилася з синдромом Дауна, Мадлен веде абсолютно повноцінне життя і своїм прикладом доводить, що такий діагноз - не вирок. Завдяки їй, тисячі людей у всьому світі поглянули інакше на проблеми людей з особливими потребами, змінили до них своє ставлення.

Нещодавно Мадлен взяла участь в чудовому, зворушливому фотопроекті від Сари Х'юстон (Sarah Houston), вона приміряла білосніжну весільну сукню і відчула себе нареченою. Ідея фотоциклу проста: автор хотіла показати, що абсолютно всі жінки, незалежно від віку, статури й фізичного здоров'я чарівні в такий важливий для них день.

 


Глянцеві видання культивують черговий стереотип: наречена повинна мати фігуру і майже лялькові риси обличчя. Весільні сукні рекламують професійні моделі, тому багато дівчат просто не хочуть навіть надягати такий наряд, боячись виглядати безглуздо в очах оточуючих.

Фотосесія Мадлен Стюарт розвінчує стереотип: образ дівчини покликаний надихнути наречених у всьому світі поглянути на себе інакше. Кожна дівчина прекрасна, і образ життєрадісної і щасливої Мадлен служить кращим доказом цієї загальновідомого тези.

 


Незважаючи на зовнішню легкість і "повітряність" проекту, Розанна - мама Мадлен - щиро переживала, як пройдуть зйомки. Вона боялася, що журналісти напишуть, нібито Мадлен вийшла заміж. Така новина тут же б стала сенсацією і підвищила продажі в рази.

Зрештою, жінка заспокоїла себе думкою, що її дочка повинна розповісти світові: у таких особливих людей, як вона, теж є почуття. Вони люблять своїх рідних, друзів і в їх житті рано чи пізно повинен з'явитися коханий: єдиний, неповторний, найкращий.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com