тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайська книга стала найкрасивішою в світі

Церемонія нагородження переможців конкурсу «найкрасивіша книга в світі» пройшла нещодавно в Лейпцигу в Німеччині. Китайська книга під назвою «Історія Фанъюань» (Order: Fangyuan Story), видана друкарнею Guangxi Art, отримала головний приз, повідомляє видання Женьмінь Жибао.


Організований німецькою установою бук-арту конкурс проходить щороку в березні в Лейпцигу. В цьому році судді оцінили близько 600 робіт з 32 країн щоб вибрати переможця 2016 року. Повідомляється, що 14 книг з 8 різних країн посіли призові місця.

Ну, не знаю, чим керувалися жюрі при визначенні переможця конкурсу, як на мене книга ця не виглядає якось надто особливо. Втім експертам видніше. Тим не менше цей рукопис, без сумнівів, стане мрією будь-якого букініста. До речі, якщо у вас є якесь раритетне видання, раджу скористатись послугою скупка книг, дають досить хороші гроші!

Оригінальна книга-переможець «Історія Фанъюань», написана Лу Чунхуа і спроектована Чи Цзинем, розповідає історію 33-річного приватного книжкового магазину «Фанъюань».

 


Про що ця книга? У ній розповідається, як кращі друзі Лу Чунхуа і Чи Цзінь закінчили Сианьську академію витончених мистецтв. Згодом Чи Цзінь став професором академії, а Лу Чунхуа почав керувати книжковим магазином своєї сім'ї. Історію про нього він і втілив у життя в своїй книзі.

На кожній сторінці Лу зобразив карикатурні портрети, що виражають його емоції й почуття в певний момент часу. На створення цієї пам'ятної книги з портретами Лу Чунхуа витратив 4 роки. А його кращий друг запропонував допомогу в дизайні книги.

 


За словами Лі, його внесок у створення «Історії Фанюань» допоможе в реалізації його творчої мрії. Він також зазначив, що в книзі зображені не тільки історія родини Лу, але й історія кількох поколінь книжкових магазинів. Інша китайська книга «Ненаситне бажання вчитися» (Insatiable Desire to Learn) здобула бронзову нагороду. Такий успіх на даному конкурсі прийшов до китайським авторам вдруге, з тих пір як портфоліо опери Мей Ланьфан виграла золото в 2003 році.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com