тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Цілющі термальні води Косино (Закарпаття)

Берегово – невеличке симпатичне містечко на Закарпітті, яке прославилося на всю Україну, і за її межами завдяки своїми унікальним цілющим термальними джерелами. А унікальність полягає у надзвичайно високій мінералізації тутешньої води...

 

На щастя, не тільки в самому Берегово, але і у Берегівському районі є унікальні термальні джерела, на базі яких створені сучасні лікувально-оздоровчі і відпочинкові комплекси. Отож, будучи на відпочинку у цих краях, відвідавши чудові замки в закарпатье, раджу повернути ще й сюди, щоб відчути неповторний релакс місцевих цілющих вод.

 


Ні для кого не секрет, що перебування в гарячій мінеральній воді сприятливо впливає на шкіру і на весь організм в цілому: пори очищаються, а тіло наповнюється здоров'ям. Цілющі властивості цієї води доведені безліччю лікарських досліджень, а результат вже після декількох купань видно неозброєним оком: поліпшується самопочуття, загальний тонус, зменшуються, або взагалі пропадають численні болячки.

 

 


Мабуть, найвідомішим термальним басейном в Берегові є басейн, побудований в кінці 1960-х років поряд зі спортивною базою «Закарпаття». У воді Берегівського басейну безліч корисних речовин і мінералів, а купання в цій воді є лікуванням і профілактикою багатьох захворювань опорно-рухової, сердцево-судинної, нервової системи, добре вона помагає при проблемах з нирками, і шкірою. Вода тут насичена натрієм, кремнієвою кислотою, фтором і багатьма іншими корисними мінералами.

Басейн знаходиться під відкритим небом і заповнюється з гейзера глибиною до 1,5 км, вода в якому має високу мінералізацію і знищує безліч мікробів. В гейзері температура води досягає близько +50°З, але в басейні її охолоджують до +33°С. З-за специфіки цієї води оптимальний час купання в ній до 2-х годин на добу.

 


Бажаючих відпочити і поніжитися в цілющій воді вистачає завжди. Часто на вихідні утворюється довга черга за квитками. Багато туристів приїжджають сюди на кілька днів, зупиняючись в готелях або на знімних квартирах, і балують себе цілющими водними процедурами.

Більш новими та сучасними термальними басейнами в Берегівському районі є басейни в Косино, а точніше в 1,5 км від Косино комплекс «Термальні води Косино». Це місце всього за кілька місяців утворило тут туристичний бум. Басейни «Термальні води Косино» – це комплекс басейнів з термальною водою різної температури. Вода в них унікальна за складом і хімічними властивостями. Але особливо ефектно виглядає пейзаж навколо басейнів, адже вони знаходяться серед дубового гаю, і створюється враження, що знаходишся в дрімучому лісі.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com