тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Porsche презентував свій перший спорткар на електродвигуні

Автоіндустрія мчить у майбутнє з величезною швидкістю, дебют Tesla в 2008 році, як масового виробленого електричного автомобіля дав старт гонці електромобілів по всій земній кулі. Не стоїть на місці і німецька автомобільна промисловість, відмінним прикладом є показаний на франкфуртському автосалоні концепт від Porsche, під назвою Mission E...

 

 

Цей дивовижний автомобіль відрізняється не тільки своєю незвичайною зовнішністю, електромотором і безліччю додаткових інноваційних примочок для водія і пасажирів. Перш за все, варто відзначити надзвичайно малий час зарядки акумулятора автомобіля, заявленого інженерами концерну.

 


Електроконцепт отримав повністю кероване шасі і повний привід з системою векторизації тяги, що робить його надзвичайно маневреним для свого класу. Пара електродвигунів, з сумарною потужністю понад 600 к. с., розганяють Porsche з 0 до 100 всього за 3,5 секунди, а до 200 км/год авто набирає за 12 секунд.

 


Інноваційні енергоємні акумулятори дають можливість подорожей до 500 км. Але найголовнішою перевагою Mission E — є швидка зарядка батареї. Автомобілю досить 15 хвилин, щоб заправити розряджену батарею на 80% , чого з лишком вистачає на 400 кілометрів шляху. Вся справа в інноваційній системі зарядки під напругою 800 В , власна розробка компанії Porsche. Для зручності автомобіль має 400-вольтний порт, а також систему бездротової зарядки, яку пропонується установити в підлозі вашого гаража.

Спортивні скоси даху і елементи скління типові для концерну і відразу видають родовід Порше. Тут, звичайно ж варто згадати легендарний Porsche «Cayenne» детально описаний на популярному автопорталі auto.ironhorse.ru, втім спостерігаються і інновації. Звичні водійські дзеркала заднього виду змінилися технологічною системою спостереження. Як і в 918 Spyder, концепт отримав стилізовані матричні LED ходові вогні з адаптивною системою стеження за дорогою.

Справжнього драйву на спортивному чотиридверному седані з одним потужним двигуном не домогтися, тому інженери компанії зробили легкий кузов з алюмінію і вуглепластика, які штовхають динаміку на новий рівень. А ідеальний розподіл ваги по осях автомобіля і низький центр ваги, досягнуті за рахунок вдало монтованій батареї, уздовж днища кузова, допомагає автомобілю входити в будь-які повороти на високих швидкостях.

Відсутність середньої стійки і розпашні двері роблять автомобіль комфортним і просторим. Інтерактивний Mission E має внутрішню камеру, яка відстежує напрям погляду водія, і адаптується так, що людина може змінити виведену інформацію під будь-яким кутом при перегляді панелі приладів або натисканні кнопок на кермі. До того ж, віртуальні шкали зміщуються в залежності від положення в кріслі пілота і ніколи не перекриваються ободом рульового колеса.

Більш того, електроніка визначає вираз обличчя і настрій водія і відповідно реагує на ваш настрій за кермом. Коефіцієнт задоволення вираховується і записується комп'ютером в пам'ять разом з іншими даними, такими як координатами і швидкістю пересування.

 


Автомобіль повністю інтегрований з інтернетом та соціальними мережами, ви легко можете поділиться інформацією бортового комп'ютера, оновити прошивку двигуна, налаштувати підвіску або створити і відправити цифровий ключ від автомобіля вашому приятелеві, в разі непередбачених обставин.

Поки це тільки концепт-кар, але ми знаємо, що Porsche вирішив заявити про себе на ринку електромобілів і в скоре займе тут своє місце. Будемо з нетерпінням чекати серійного автомобіля на вулицях нашого міста.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com