тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайці придумали крем, який позбавить вас від мішків під очима за 90 секунд

Мабуть, немає людини, яка би не стикалася з проблемою «мішків» під очима. Перед вами випробування (відео далі) китайського диво-крему, який позбавить вас від мішків під очима за 90 секунд, у всякому випадку у цьому запевняють розробники. Що це, дійсно революція у сфері косметології, чи якийсь китайський фокус?..

 

 

Літньому чоловікові з глибокими зморшками і важкими мішками під очима намазують обличчя кремом. І протягом півтора хвилин шкіра підтягується і розгладжується!

Зачаровуючий відеоролик став одним з хітів в соцмережах. «На монтаж не схоже, що це за диво, де дістати диво-крем?!», - бурхливо обговорюють в коментарях. Деякі сумніваються: чи не небезпечно це і як довго збережеться ефект?

У коментарях до відео просунуті користувачі діляться посиланнями на останнє досягнення антиейдж-прогресу: креми з факторами росту. Мовляв, вони точно дозволяють скинути з обличчя роки, не вдаючись до пластики і дорогим салонним процедурам. Ціна чарівної сироватки на одному з сайтів 2,5 тис грн. Обіцяється «помірне відновлення шкіри» за 4 тижні і «оптимальний ефект» через 3 місяці.

Фактори росту - це молекули, які запускають певні процеси в клітинах, - пояснюють спеціалісти. Коли проводилися знамениті експерименти з парабіозу - зшивання бочками молодої і старої миші, щоб об'єднати їх кровоносні системи - то виявилося, що у «бабусь» пішло омолодження головним чином завдяки факторам росту. Але які конкретно з факторів успішно спрацювали, до цих пір точно не відомо. В цілому це дуже сильний метод і цілком можливо, що за ним майбутнє омолодження шкіри, вважають вчені. Але поки робота чинників росту вивчена менш ніж на 10%, а найнебезпечніший з можливих побічних ефектів - розвиток раку.

Тому Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) не схвалив таку терапію для шкіри. Більше того, є офіційні листи FDA власникам сайтів з вимогою прибрати гучні заяви про безпеку і чудодійності косметики з факторами росту. До речі, в Азії такі креми продаються великими обсягами і дуже популярні, але ті, хто користується ними, роблять це на свій страх і ризик.

Ще один винахід останнього часу, на який можливо грунтується китайський диво-крем - речовини, стимулюючі теломеразу. Це фермент, який відповідає за відновлення довжини теломер, тобто кінців хромосом, які забезпечують цілісність і стабільність нашої ДНК. З віком теломери коротшають. У той же час випробування на мишах показали, що активація теломерази призводить до омолодження деяких клітин. - Оновлення нашої шкіри відбувається за допомогою клітин, що діляться, теломери яких при старінні помітно коротшають, і для них відновлення довжини теоретично може бути корисним.

З іншого боку, активація теломерази - дуже неоднозначна міра, яка на сьогодні має багато причин для занепокоєння. Зокрема, ризик раку зростає в рази.

Одним словом, такі чудо-креми досить сумнівні, і спеціалісти однозначно не рекомендують їх застосовувати, принаймі до проведення грунтовних клінічних досліджень.

 

 

блог Gogetlinks

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com