тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Трансформатор-гігант Siemens HVDC

Давненько у нас не було заміток про машини-рекордсмени. Як вам така конструкція? Отож перед вами один з найпотужніших у світі трансформаторів Siemens HVDC, один з примірників якого використовується для транспортування електричної енергії між Австралією і Тасманією...

 

Передача струму здійснюється через Basslink — високовольтну лінію постійного струму (HVDC), прокладену через протоку Басса, і ця лінія і з'єднує електростанцію Лой-Янг на австралійському континенті з підстанцією в тасманийском Джорджтауні. Basslink — це монополярна високовольтна лінія постійного струму, довжиною 290 кілометрів, що працює на номінальному напрузі =400 кВ. Номінальна потужність лінії становить 500 мегават, хоча лінія здатна передавати 630 МВт протягом чотирьох годин.

Трансформатор  Siemens HVDC на 800 000 вольт для мережі передачі постійного струму високої напруги. Кожен з них розміром з будинок, і важить 350 тонн.

На фотографії показаний перший готовий до відправки трансформатор на 800 кВ, що проходить електричні випробування на заводі Siemens в Нюрнберзі (Німеччина). Нічого не розумію в конструктивних особливостях , але машина вражає!


А ось ще новини по темі. Принципово нова технологія GE (NYSE: GE) FlexEfficiency* обрана для використання в інноваційній електростанції, яку будує турецька компанія MetCap Energy Investments. Цей проект стане першою в світі електростанцією комбінованого циклу з використанням відновлюваних джерел енергії.

 


Електростанція FlexEfficiency 50 IRCC забезпечує високу експлуатаційну гнучкість за рахунок використання газової турбіни нового покоління 9FB, що працює на частоті 50 Гц, парової турбіни, генератора, вітряних турбін GE потужністю 22 МВт і технології посиленою сонячно-теплової вежі eSolar потужністю 50 МВт, які інтегровані в систему управління електростанцією GE Mark VIe.

Запуск електростанції в комерційну експлуатацію заплановано до кінця поточного року. Послуги з проектування, постачання і будівництва буде надавати компанія Gama Power Systems Engineering and Contracting, Inc.

Крім того, днями компанія General Electric оголосила про укладення інвестиційного та ліцензійної угоди з компанією eSolar, постачальником технологій посилених сонячно-теплових веж нового покоління. За умовами угоди GE буде ліцензувати і використовувати технології і програмне забезпечення eSolar у своїх електростанціях комбінованого циклу і в окремих проектах сонячних теплових електростанцій.

Електростанція FlexEfficiency 50 стала результатом інвестицій GE в наукові дослідження і розробку в розмірі понад 500 млн. доларів Її поява є важливим етапом у створенні і тиражуванні технологій для розвитку більш чистої і ефективної енергетики по всьому світу.

 


Компания Trust Industry LLC реализует трехфазный масляный трансформатор разных конфигурация, а также другое качественное электротехническое оборудование.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com