тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Будинок, «загорнутий» по спіралі від Olavi Kopose

У такому спіральному будинку ваше життя буде проходити по колу в буквальному сенсі слова. Багатьом цей незвичайний будинок у фінському місті Еспо нагадує сучасну печеру. Автор незвичайного спірального будинку – архітектор Олаві Копосе (Olavi Kopose)...

 

 

Зараз тут працює невеликий готель, який пропонує своїм клієнтам незвичайний сервіс. Завдяки спіральній структурі вони можуть спуститися вниз по звивистій сходах і вибрати один з округлих номерів.

 


Натхненний спіральної формою раковини, дизайнер побудував незвичайний будинок із звичних для нас матеріалів: дерева, сталі і бетону. Спіралеподібний дах будинку покритий живою газонною травою, а навколо будинку розташувався сад каменів.

Будинок складається з двох будівель. У головній споруді знаходиться вітальня і житлові кімнати, а у допоміжній – ванна, гардеробна і складські приміщення. Два скляних фасадів, звернені один до одного, дозволяють побачити, що відбувається в заскленій вітальні на першому поверсі.

 


Подихати свіжим повітрям жителі цього спірального будинку можуть у внутрішньому дворику або на балконі, розташованому на верхньому рівні.

 


Інтер'єри всередині будинку набагато більш просторі, ніж можна було б очікувати від такого незвичайного проекту. З кімнати в кімнату ведуть спіралеподібні сходи, а меблі створена на замовлення для незвичайних стін цього будинку.

Спустившись спіралеподібними сходами вниз, ви потрапляєте у вітальню, де на вході вас зустрічає примітивний камін з білою штукатуркою. Інтер'єри будинку одягнені в дерев'яні панелі і нагадують заміський котедж.

Стелі в будинку на диво дуже високі, в результаті просторі інтер'єри отримують велику кількість сонячного світла. Однак розстановка меблів вимагає вигадки і фантазії, щоб уникнути безцільно «плаваючого» простору.

 


Мабуть, найбільш оригінальне приміщення в будинку – ванна кімната, де повністю відсутні міжкімнатні перегородки, а торцева стіна являє собою засклений фасад. І тільки душ захований в арку, закриває його власника від сторонніх очей.

Маленька кухонька нагадує своїм дизайном 50-ті роки минулого століття. Прямолінійну планування дуже прикрашає візерункова плитка Backsplash, а шафи виконані з натуральної деревини. І все ж кругла планування будинку справляє незабутнє враження на кожного, хто потрапив сюди. І ви ніколи не знаєте, що знайдете за наступним поворотом спіральних сходів.

 


 


Каким должен быть дом мечты? Надежным, теплым, комфортным. И, конечно же, красивым, посему внутренняя отделка является чрезвычайно важным этапом строительства, и доверять ее нужно проверенным, добросовестным исполнителям, каковым по праву является компания «АбаканБытСтрой».


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com