тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Китайські фермери взялися за розведення тарганів

При погляді на бігаючих тарганів більшість людей відчуває огиду. Але китайців таке видовище приводить у захват, адже вони стверджують, що ці комахи - панацея від усіх хвороб і стабільний заробіток!..

 

 

Жителі Китаю почали масово будувати приміщення, які зовні нагадують свинарники. Однак ці сараї призначені не для тварин - у них у величезній кількості живуть таргани. Один з фермерів, що займається розведенням комах, погодився розповісти кореспонденту видання LA Times про причини, що спонукали його заснувати незвичайний бізнес.

За словами 43-річного чоловіка, ферма якого є найбільшим виробником тарганів, в його розпорядженні є шість господарств, населених 10 мільйонами комах. Ванг Фуминг (Wang Fuming) продає їх фармацевтичним та косметичним компаніям, які цінують тарганів за високий вміст протеїну і целюлози.

“Я першим заснував цей бізнес в 2010-му році, і з тих пір ціни на комах піднялися в десять разів: з 2 до 20 доларів. Спочатку я хотів розводити свиней, але потім підрахував, що прибуток від цього заняття дуже низький. А ось з тарганами інша історія - ви вкладаєте 20 юанів, а отримуєте 150!", - говорить бізнесмен.

 


Новина про "тарганячий" прибуток блискавично поширилася серед китайців, які поспішили сколотити сараї для нових "мешканців".

"Коли я залишила роботу на трикотажній фабриці заради нового бізнесу, всі сміялися наді мною. Але я твердо вирішила втілити в життя побачене по телевізору. Заробляючи 10 000 доларів в рік, я стала багачкою в своєму селі і навіть отримала грамоту. Тепер я веду курси для декількох сімей, охочих розбагатіти", - хвалиться 40-річна Цзоу Хуей (Zou Hui).

Правда, за словами Ванг Фуминга, для розведення тарганів не потрібні особливі вміння або навички - ці комахи не примхливі.  "Початкові витрати мінімальні: ви купуєте лише яйця, які розміщуєте в лотках з-під яєць, зубожілий покинутий курник і покрівельну черепицю. Що стосується годування, то таргани всеїдні, хоча і віддають перевагу гнилим овочам. Наприклад, я годую свої виводки картоплею й гарбузами з відходів сусідніх кафе. Вбити їх теж дуже просто: достатньо просто зачинити лоток совком або зібрати комах пилососом, а потім замочити в чані з киплячою водою і висушити на сонці", - радить бізнесмен.

Китайці не бояться падіння попиту на таку сировину, оскільки великі фармацевтичні компанії скуповують їх товар, вважаючи його панацеєю від усіх хвороб. Так, згідно доповіді дослідників з китайського фармацевтичного коледжу, препарати з тарганів володіють антиканцерогенною дією.

"Ці комахи - справжні ліки. Відомо, що етнічні меншини поблизу в'єтнамської кордону використовували пасту з тарганів для лікування туберкульозу кісток. Нам належить виконати величезну роботу, щоб дізнатися, в чому полягає таємниця їхньої витривалості, що дозволяє комахам протистояти навіть ядерного вибуху", - підсумовує 78-річний професор Чи Шунан (Li Shunan), якого називають хрещеним батьком тарганячих досліджень.

 


Как быстро и без хлопот избавиться от клопов, тараканов, других вредных носекомых, а также грызунов узнайте на сайте http://дезцентр-русь.рф/, специалисты нашей компании также успешно очистят ваше жилище от болезнетворных бактерий, плесени, проведут дезодорацию.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com