тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Човен-акула Seabreacher X для справжніх чоловіків

Акули та дельфіни – це ті живі створіння, які максимально пристосовані для пересування у воді і під водою. І тому зовсім не дивно, що конструктори намагаються імітувати будови тіла і руху цих тварин при створенні плавальних апаратів. Наприклад, при створенні човна Seabreacher X, зробленого у вигляді акули...

 


Seabreacher X - остання модель далеко не новаторського водного транспорту досі є ексклюзивною технікою, яку створюють тільки на замовлення. Ця «техно-мімікрія» у всій красі формою нагадує акулу, видає більше кінських сил, ніж гоночний мотоцикл, і при цьому має вагу лише в 600 кг. Маючи унікальні можливості пірнати і вистрибувати з води подібно дельфіну, Seabreacher X здатний полоскотати нерви навіть завзятим любителям адреналіну!

 


Нещодавно ця остання модель пройшла останні випробування і кілька фірм, що спеціалізуються на їх виготовленні вже готуються до отримання замовлень, - повідомляє портал GizMag. Модель Seabreacher X (дослівно можна перекласти як «морський завойовник») спочатку вийшла із умілих рук невеликої американської фірми PWC Motors, що належить частково китайським інвесторам. І хоча оригінальні версії Seabreacher були створені більше десяти років тому, і несли важкі двигуни Ванкеля або прості V8, з часом, був знайдений більш вдалий баланс потужності і ваги, в основному, спираючись на технологію гідроциклів і аквабайків.

Більшість Seabreacher до цього часу були оснащені моторами Rotax з наддувом 255 або 260 кінських сил перед тим, як поміняли нутрощі і отримали мотор моделі Sea-Doo у 300 к. с.

 


Незважаючи на свої параметри, машини Seabreacher мають кілька неприємних обмежуючих рис (які і пояснюють млявий інтерес військових). Першою такою рисою є відносно низька витривалість моторів. Хоч мотори Seabreacher і здатні швидко розганяти судно до 80 км/год на поверхні і до 40 км/год під водою, все ж мотор не розрахований на тривалі запливи, а лише на короткочасні навантаження. Таким чином вони ніяк не підходять під категорію транспортних засобів, навіть при тому, що можуть бути не тільки одномісними, але і двомісними.

Другий ложкою дьогтю є той факт, що Seabreacher не можуть опускатися на глибину більше півтора метрів і триматися там більше 20 секунд, так як це небезпечно з огляду ізоляції двигуна, який потребує повітря для роботи. Тому і мініатюрним підводним човном назвати такі плавзасоби ну ніяк не можна.

 


І все ж Seabreacher X має безліч функціональних можливостей для по-справжньому веселого проведення часу. Металеві «акули» здатні ковзати під кромкою і вилітати з води, причому як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Також Seabreacher може зробити переворот на 360 градусів на повному ходу і багато інших захоплюючих трюків.

 

 

Маркетингова політика виробників Seabreacher в останні роки, також зазнала змін - вже кілька років їх головною ідеєю є переорієнтування «іграшок» з ексклюзивно-багатих замовників (ціна однієї моделі, коливається від 80 до 100 тис. доларів), на більш масові потреби, наприклад, на обслуговування курортів.

 


Пропонуємо вигідну аренду катерів у Києві, в наявності є сучасні плавзасоби різної потужності, і місткості. Зробіть свій відпочинок на Дніпрі більш яскравим і приємним!


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com