тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

BMW в день свого 100-річчя презентувала автомобіль майбутнього

У день свого століття, 7 березня, компанія BMW представила у Мюнхені концепт-кар BMW Vision Next 100. Це варіант того, як будуть виглядати баварські автомобілі через кілька поколінь...

 

 

За словами Адріана ван Хойдонка, шеф-дизайнера BMW Group, в майбутньому кардинально зміниться філософія взаємодії: автомобіль і водій стануть компаньйонами, машина зможе надавати водію всю необхідну інформацію або, навпаки, захищати його від зайвої інформації. А водій зможе вибирати: чи хоче він сам керувати автомобілем, або це буде робити автопілот.

Це, звичайно ж, справа майбутнього, і можливо не дуже близького, а нам важливіше подбати про своє реальне рідне авто, наприклад, тут http://www.perova.net/akkumulyatory придбати для нього хороший акумулятор.

 


За задумом творців цього футуристичного концепту, вся інформація передається на лобове скло, рульового колеса в автомобіля немає - є якась подібність штурвалу. В повністю автономному режимі кермо просто прибирається.

На торпедо під лобовим склом - зелена сигнальна лампа: якщо перед переходом вона спалахує, це сигнал пішоходу, що автопілот його побачив і зупинив машину, пішохід може переходити дорогу.

"Завдяки допомозі компаньйона-автопілота людина стане ще кращим водієм", - упевнений ван Хойдонк. Камери і сенсори концепту забезпечать огляд на 360 градусів, тобто автомобіль зможе підказувати водієві, що відбудеться в найближчому майбутньому - наприклад, що навперейми машині вискочить велосипедист.

 


Кузов BMW Vision Next 100 - чотирьохдверне купе. За словами ван Хойдонка, в компанії свідомо вирішили, що концепт має бути саме в такому кузові, - як відображення спортивної спадщини бренду, - а не в кузові кросовера, хоча популярність і затребуваність цього сегменту постійно зростає.

 


Зовнішні розміри - як у BMW п'ятої серії, всередині - як у сьомої. Концепт передбачає, як через три-чотири покоління буде виглядати автомобіль 5-ої серії BMW, говорить ван Хойдонк: "дизайн спортивний, але не агресивний". Концепт повністю ходовий, приводиться в рух електричним приводом на одну вісь. Після Мюнхена Vision Next 100 відправиться в Пекін, Лондон і Лос-Анджелес, де йому належить своїм ходом пройти "багато сотень миль", сказав ван Хойдонк, і отримати на свою адресу безліч відгуків, як експертних, так і від пристих людей.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com