тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кований автомобіль Volkswagen Beetle

Цей милий кований Фольксваген Жук зробили в якості реклами умільці хорватської компанії MG Vrbanus. Вони займаються виготовленням різних високохудожніх кованих виробів, огорож, воріт і іншого. Щоб привернути до себе увагу, здобути більше клієнтів, вони і вирішили зробити ось такого симпатягу!

 

 

Знаменитий хіт Volkswagen Beetle випускався в величезному розмаїтті стилів. Але ця версія є унікальною, оскільки її рідний кузов замінили кованим. Хоча це не самий практичний дизайн для тамтешнього клімату, автомобіль тепер є яскравою пам'яткою.

Як бачимо, високохудожня ковка, яку, до речі можна побачити на сайті http://uastal.com компанії "Сторожук" може бути реалізована не тільки в якості вишуканих красивих воріт, огорожі, а навіть у такому незвичайному амплуа.

Зараз цей автомобіль користується великою популярністю у молодят. Погодьтесь, немає нічого оригінальнішого, ніж під'їхати до церкви на "мереживному" авто, головне, щоб дощ не пішов.

 


Трохи про сам процес створення цього дивовижного арт-авто. Деталі, аналогічні оригінальним, спеціально замовляли на заводі, потім практично перетворювалися на твір мистецтва. Робота була виконана настільки точно, що оригінальні скла для вікон без проблем зайняли своє місце.

 


Обшивку білого автомобіля Type 1 1970 року випуску повністю демонтували до голої механіки, а на її місце встановили художній метал. Спочатку був створений ескіз дизайну, і всі творці користувалися ним в якості шаблону, на який поміщали створені частини, звіряючи їх кут вигину і довжину перш, ніж вони були зварені разом. Виготовлення ажурного кузова зайняла чотири місяці роботи або 2500 людино-годин. В обробці використано 24-каратне золото сусальне і високоякісна шкіра для салону.

 


Закінчена робота була дуже точною, адже, як вже було зазначено, скла встановили в оригінальних ущільнювачах. Кузов з кованого заліза додав 70 кг до ваги 820 кг. Крім цього, конструкція цієї машини дозволяє без проблем видалити кузов з листового металу і замінити його кованим.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com