тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайне морозиво STOYN Ice Cream

Той, хто не поспішає визнавати морозиво справжнім витвором мистецтва, ніколи не пробував таких екзотичних десертів, як морозиво зі смаком бекону, або ж із зеленого чаю, або зі смаком кайєнського перцю чилі і насінням кунжуту...

 

 

Однак все вищезазначене - це закордонна практика. У нас же є свої герої, які готові запропонувати вітчизняному споживачеві цілу серію незвичайного дизайнерського морозива під назвою STOYN Ice Cream. Маяковський зі смаком горілки з журавлиною, чорничний Дарт Вейдер, Че Гевара з мате і ромом, - і це далеко не вся колекція незвичайних смаків звичайного ласощі. Дизайнерське морозиво STOYN Ice Cream це дітище такого собі креативного вигадника Сергія Старостіна, керівника незалежного агентства ambient реклами STOYN. У стінах цього агентства і народилася ідея нагодувати нас незвичайним морозивом, яке було б виготовлено з органічних інгредієнтів, вирощених на вітчизняних теренах своїми ж ж фермерами.

І варто зазначити - ідея досить прибуткова з огляду на ціну морозива і значний попит. Втім для подібного бізнесу і непотрібні такі фантазії оформлення, достатньо тут http://icecream-machines.ru/?page_id=189 придбати якісні продуктивні фрізери для морозива.

 


За основу були взяті образи знаменитостей всіх часів і народів: Маяковський і Мерилін Монро, Че Гевару і Дарт Вейдер, один з братів Маріо, Дональд Дак і Міккі Маус, а також знакові для нашої епохи символи, такі як балончик для графіті, пістолет і фотоапарат. Поєднання інгредієнтів для кожної порції дизайнерського морозива також були ретельно підібрані так, щоб відповідати обраному образу.

Так, незрівнянна Мерилін здасться чарівним десертом з полуниці з вершками, - улюбленими ласощами Кеннеді. Що ж стосується балончика для графіті, то він, будучи символом 90-х, володіє і відповідним смаком, - жувальної гумки. Мультперсонажи Дональда і Міккі, обожнювані малюками, наділені смаками банану з шоколадом і ароматним манго.

Сергій Старостін стверджує, що ми всі настільки загрузли в простих геометричних фігурах - квадратах, прямокутниках, трикутниках і колах, що прийшов час щось міняти і тягнутися до більш складного, авангардного, модернових предметів. І чому б не почати руйнування стереотипів з морозива, стандартного ескімо на паличці, яке легко перетворюється в ескімо нестандартне, і тому ще більш бажане.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com