тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Tokyo Skytree: найвища у світі телевежа

"Небесне дерево Токіо" (Tokyo Sky Tree) вважається найвищою телевізійною вежею, а також другою за висотою будівлею в світі. Її висота разом з антеною дорівнює 634 метрам. Знаходиться вона, як не складно здогадатися з назви, в столиці Японії – Токіо...

 

До 22 травня 2012 року найвищою телевежею в світі була побудована в Гуанчжоу (Китай). Історія свідчить, що на початку XXI-го століття стало безперечним, що наявна телевежа в Токіо (висота якої 333 метри) вже не справляється повною мірою зі своїми прямими обов'язками, і будівництво нової, ще більш високою і прогресивної телевежі ставало все більш актуальним.

 


Масштабний проект був підготовлений провідними архітекторами та інженерами до осені 2006 року, і поки він допрацьовувався і узгоджувався з адміністрацією міста, жителі мегаполісу вже почали голосування за назву майбутньої пам'ятки Токіо. Через півтора року всі попередні заходи були закінчені, і в липні 2008 року приступили до будівництва Tokyo Sky Tree.

Телевізійна вежа Tokyo Sky Tree створена таким чином, що їй не страшні ні найпотужніші японські землетруси, ні тайфуни.

 


І перше своє випробування на міцність "Небесне дерево Токіо" витримало на славу! Стихійні лиха, що обрушилися на Японію в березні 2011 року, розвалили майже половину країни. Серйозно постраждало багато будинків столиці, тільки не телевежа.

 


Крім своїх першорядних можливостей, а саме теле - генерація теле- і радіосигналів, мобільний зв'язок, – телевежа повинна сприяти формуванню ділової активності в даному районі Токіо, і в свою чергу – залучення туристів. У конструкції "Небесного дерева" є три зони, які відкриті для відвідування будь-яким бажаючим. Перша зона – це нижні 5 поверхів, де розташовані торгові центри, бутіки та інше. Друга – оглядова тераса на висоті 350 метрів над землею, тут же знаходяться і ресторація, і кафе, а ще близько 30-ти магазинчиків. Третя – спіральний оглядовий майданчик вже на висоті 450 метрів з дійсно приголомшливим оглядом!

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com