тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Room in Room: намет для ліжка, що зекономить на теплі

Натхненні ідеєю скорочення витрат споживачів, учасники корейського стартапу Room in Room запропонували рішення, яке можна використовувати для економії електроенергії вночі. Мова йде про те, щоб скористатися відомим інструментом, що допомагає мандрівникам ночувати в екстремальних погодних умовах, а саме наметом.

 


Ви не знаєте, де придбати якісне, красиве ліжко? Тоді раджу тут ознайомитись з чудовими пропозиціями від компанії «Аскона». Безумовна шведська якість на сторожі вашого комфортного, здорового і солодкого сну!


 

Конструкція Room in Room призначена для людей, які опалюють взимку оселю з допомогою електрики і інших вартісних енергоносіїв, і бажають знизити платежі непомірні. Намет Room in Room встановлюються на ліжко.

 


Конструкція виготовлена з безпечного, міцого і легкого алюмінієвого каркасу, і бавовняної тканини Tetron, яка дозволяє повітрю вільно циркулювати, при цьому утримувати всередині тепло. У середньому, температура всередині такого енергозберігаючого намету вище, ніж зовні, на п'ять градусів.

Також, в наметі Room in Room передбачена підставка для ноутбука і тримач для смартфона, для комфортної роботи або розваг. А ще уявіть, як дітлахи будуть раді такому незвичайному ліжку, звідти їх точно не "викуриш"! Та й, зрештою і дорослим можна поностальгувати адже таке рішення повертає нас у чудове безтурботне дитинство, коли ми всі (чи майже всі) будували свої власні будиночки з подушок і ковдр.

Замовити намет Room in Room можна на відомому сервісі колективного інвестування Kickstarter за ціною 70 доларів США. Раніше повідомлялось, що поставка товару запланована у лютому 2016 року, можливо що продажі вже стартували.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com