тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Створено магніт-рекордсмен, здатний створити три тонни сили магнітного притягання

Перед вами магніт-рекордсмен, який суттєво наближає нас до майбутнього, в якому розквітає магнітна левітація. Цей маленький надпровідний магніт може виглядати досить миролюбно, однак насправді перед вами абсолютний світовий рекордсмен, здатний генерувати силу в три метричні тонни!

 


Реализуем мощные неодимовые, экономные ферритовые, и гибкие виниловые магниты оптом по наилучшей стоимости.


 

 

 

Він зумів побити рекорд, який тримався більше десяти років, створивши магнітне поле в 17.6 Тесла – це більше, ніж видає стандартна машина для МРТ, майже в 3000 разів сильніше магнітів холодильника, і перевищує попередній світовий рекорд на 0.4 Тесла.

Цей магніт був вирощений з гадоліній-барієвого оксиду міді (GdBCO), вкрай повільно і обережно, в єдине зерно близько двох з половиною сантиметрів в діаметрі. Потім зразок був посилений, перш ніж через нього був пущений електричний струм для генерації магнітного поля. Без цього посилення магніт міг би розірвати себе на частини.

І хоча сам рекорд приголомшує уяву, техніка вирощування великих кристалів GdBCO напрочуд проста. А це означає, що високопродуктивні надпровідні магніти можуть бути зовсім не такими складними у виробництві, як вважалося раніше. А відповідно, супереффективні системи збереження енергії і левітаційні магнітні поїзда також можуть бути набагато більш доступними, ніж ми звикли думати.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com