тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тренажер, що дозволяє поєднати відеоігри та ефективні тренування

Рік тому про те, щоб поєднати тренажер для фізичних вправ з віртуальною реальністю, можна було хіба що тільки мріяти. Однак, схоже, у всьому світі про можливості абстрагування від виснаджуючої фізичної напруги в момент спортивних тренувань і фітнесу думало досить велика кількість людей...

 

 

Втім, не завжди тренажерка це щось таке тривіально-виснаджуюче, після відвідин якої, крім болючого відчуття у мязах, нічого приємного не відчуваєш. Ось вам сайт фітнес-клуба де дійсно заняття фізичними вправами приносить реальне задоволення, не кажучи вже про їх ефективність.

У 2016 році на ринку з'явилося відразу кілька «віртуальних тренажерів». Одним з найбільш ефективних знавці називають VirZoom. В сутності, представлений пристрій - це ціла зв'язка гаджетів.

 


Обов'язковим елементом є окуляри віртуальної реальності HTC Vive та ігрова консоль. Для роботи потрібен велотренажер, а в перспективі система буде підтримувати окуляри Oculus Rift і PlayStation VR. В майбутньому, творці пообіцяли також підключити до системи бігові доріжки. Якщо вся названа високотехнологічна розкіш вже є, залишається тільки поєднати її гарнітурою і додатком VirZoom.

Принцип дії системи VirZoom досить простий. Після виконання «зв'язки», людина може грати в будь-які комп'ютерні гоночні ігри, і при цьому отримувати фізичне навантаження. Зараз система VirZoom представлена у тестовому варіанті. В майбутньому творці пообіцяли істотно доповнити перелік підтримуваних системою віртуальних розваг. Що стосується вартості, то вона складе 200 доларів за саму гарнітуру, без всього іншого обладнання. У загальній складності на обладнання може піти до півтори тисячі доларів.

 

 

 


А ось ще один цікавий варіант приємних занять на тренажерах. Бельгійська компанія WeBike нещодавно запропонувала світові своє бачення цього предмета. Вона представила досить незвичайний гібрид столу і велотренажера, на якому під час роботи або відпочинку можна неспішно виконувати фізичні вправи.

 

 

Новинка являє собою не тільки функціональний, але і досить красивий предмет меблів. Варто зазначити, що поєднати фоісний стіл і тренажер - тема далеко не нова, і час від часу конструктори пропонують свої різні розробки для тих хто хоче поправити свою фізичну кондицію, але не має часу чи бажання на походи у фітнес-центри.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com