тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальний світильник з колекції IKEA PS Collection 2014

В минулому році на міжнародній премії в галузі дизайну Red Dot Design Award світильник IKEA PS Collection 2014 отримав нагороду за продуманий дизайн і функціонально просту можливість змінювати рівень освітленості в кімнаті...

 

Шведський дизайнер, що працює в Шанхаї, Девід Валь, підглянув ідею цього підвісного світильника у фантастичних фільмах. Ідея проста – відкриваючи і закриваючи світильник, можна регулювати освітлення в кімнаті і грати з незвичайними формами світла і тіні. Більше не потрібно регулювати рівень світла за допомогою настінних вимикачів, достатньо лише потягнути за шнур.

Завдяки своєму оригінальному дизайну, такий світильник немов завис в повітрі і достойно прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати. А якщо вам потрібні якісні промышленные светильники, раджу відвідати магазин «ReLED» 

Простота і функціональність механізму дозволяють змінювати не тільки рівень освітленості в приміщенні, але і форму світильника. У закритому стані він пропускає лише невелику кількість світла, а якщо його повністю відкрити, то з'являються цікаві світлові ефекти, які, наприклад, можна спроектувати на стіни.

«В процесі створення світильника я намагався вийти за межі всіх існуючих обмежень. Для мене він став втіленням багатьох речей. Коли я дивлюся на нього, я бачу світильник і в той же час – космічний корабель», – каже дизайнер Девід Валь.

 


Взагалі, потрібго зазначити, що популярний шведський бренд ІКЕА за роки існування встиг стати синонімом скандинавського мінімалізму в меблевій індустрії. Успішно слідуючи концепції співвідношення функціональності-ціни-якості, цей бренд з 1995 року випускає колекції дизайнерської серії ІКЕА ПС, в яких гармонійно поєднані оригінальні дизайнерські рішення і демократична ціна.

Яскравий приклад цього – нова дизайнерська колекція IKEA PS Collection 2014. Девіз колекції «Завжди в русі» підкреслюється максимальної мобільності всіх предметів колекції – від настінних годин до шаф для одягу. Ця колекція дизайнерських меблів і предметів інтер'єру для тих, хто завжди в русі. Креативним лідером проекту зі створення серії IKEA PS Collection 2014 виступив Хенрік Мост. Саме він розробив концепцію нової колекції і відібрав дизайнерів для проекту.

Основним завданням, яке стояло перед дизайнерами було створення максимально функціональних предметів інтер'єру для невеликих квартир. Ключовий акцент в колекції зроблено на мобільних предметах, які легко переміщати по квартирі, і кутових елементах, що дозволяють максимально задіяти весь простір.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com