тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальна інсталяція вантажівки «Transit»

Індійський скульптор Вале Шенде (Valay Shende) створив копію вантажівки оригінальних розмірів з десятків тисяч нержавіючих полірованих дисків розміром з монетку або ґудзик від піджака. Свою інсталяцію скульптор назвав «Transit», і вона має політичний підтекст...

 

 

 


В кузові вантажівки стоять 22 людини, що символізують фермерів, що покінчили життя через посуху.

«Це не самогубці, це вбивство. Кожен знає, що відбувається в Відарбхі, але немає ніяких конкретних кроків, що вживаються для поліпшення життя фермерів» — розповідає скульптор. В бічні дзеркала вантажівки вбудовані дисплеї, на яких транслюється ролик-відображення віддалюваної дороги, як реальне відображення при русі.

 

 

 


«Це дає відчуття, що рухається вантажівка, але люди з їх проблемами насправді залишаються на місці, так само, як в реальному житті», — говорить Шенде.

У цьому проекті дивує технологія і акуратність виконання. На виготовлений каркас скульптор з допомогою зварювання кріпить десятки тисяч дрібних блискучих деталей. Треба володіти неабияким терпінням, що межує з фанатизмом, щоб протягом півтора років день за днем приварювати контактним зварюванням ці «п'ятаки». На виставці в Мумбаї крім вантажівки експонуються та інші роботи Вале Шенде, виконані тією ж технікою.

 


Сьогодні скульптура вантажівки (назва скульптури «Транзит») доступна до перегляду в Міському музеї Мумбаї.

 


О начале выпуска обновленных самосвалов КАМАЗ читайте здесь http://toyota-verso.ru/newsblog/np-180. Какими техническими новшествами порадуют разработчики?


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com