тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Apple Watch і інші носимі пристрої: результати продажів 2015 року

Компанія Apple, яка вийшла на ринок розумних годинників, в квітні 2015 року, за підсумками року увійшла до трійки лідерів за кількістю поставлених переносних пристроїв по всьому світу, випливає зі звіту авторитетного аналітичного агентства IDC...

 

За 2015 рік Apple поставила на ринок 11,6 млн розумних годинників, йдеться в дослідженні IDC. На її частку довелося 14,9% від всіх запропонованих наручних мобільних пристроїв. На другій сходинці розташувалася китайська компанія Xiaomi, чиї поставки порівняно з 2014 роком зросли в 11 разів — з 1,1 млн до 12 млн пристроїв (частка ринку збільшилася з 4% до 15,4%). Такого росту компанія досягла за рахунок випуску дешевих фітнес-трекерів ($11-13 за пристрій), пояснили в IDC. Очолила список американська Fitbit з 21 млн поставлених переносних пристроїв. Її частка на ринку склала 26,9%. Порівняно з 2014 роком поставки Fitbit зросли на 93,2%, з 10,9 млн пристроїв.

До п'ятірки лідерів також увійшли швейцарська Garmin (3,3 млн пристроїв) і Samsung (3,1 млн пристроїв). На частку інших виробників переносних пристроїв довелося 34,5% ринку (27 млн поставлених гаджетів). Усього за 2015 рік було відвантажено 78,1 млн переносних пристроїв, що на 171,6% більше порівняно з 2014 роком. Таке зростання в IDC пояснили популярністю фітнес-трекерів і Apple Watch.

 

http://www.notus.com.ua/Apple-Store-Watch-Apple-Watch-Edition

 


Тим часом не спадає ажіотаж на рахунок випуску Apple Watch 2. Згідно з останніми чутками і витоками, нова версія отримає GPS модуль, що дозволяє відстежувати місце розташування годинника без використання смартфона. Разом з цим, гаряча новинка отримає оновлений дизайн, як свого часу було з iPhone і iPad.

Глобального оновлення операційної системи WatchOS чекати не варто. Максимум, що Apple може піднести власникам смарт-годин, так це великий апдейт WatchOS 2.0, який не додасть у систему кардинально нових функцій.

Друге покоління годинників Apple стане більш незалежним від телефону, ніж нинішні Apple Watch. Фанати сподіваються, що новий наручний пристрій Apple стане більш автономним, але швидше за все цього не відбудеться. Ніяких нових технологій для портативних батарей за останній рік представлено не було, тому акумулятори як і раніше залишаються одним з найбільш слабких місць сучасних електронних пристроїв.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com