тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Smartbe — дитяча коляска з автопілотом

На сайті Indiegogo йде збір коштів на випуск розумної дитячої коляски Smartbe. Насамперед, вона цікава здатністю автоматично рухатися поруч з батьком, чи матір'ю (точніше кажучи, з пов'язаними з нею смартфоном або розумним годиником з ОС Android або iOS), відповідно підлаштовуючи швидкість і напрямок руху...

 

Таким чином, коляска з дитиною може, наприклад, супроводжувати маму на пробіжці.

До інших переваг візочка можна віднести захист від дощу, прямих сонячних променів і комах, наявність вбудованої акустичної системи для трансляції музики, відсік з підігрівом для пляшечки з дитячим харчуванням. Захисна шторка висувається і забирається електроприводом.

Електропривод також розкладає і складає саму коляску. Коляска обладнана ременями безпеки і протиугінною системою, яка спрацьовує, якщо коляска виходить за межі зв'язку зі смартфоном. В колясці встановлена камера, що дозволяє спостерігати за дитиною на екрані смартфона, і мікрофон, щоб чути звуки всередині коляски.

 


Крім того, можна відзначити наявність світлових сигналів на боках коляски і пульт управління на ручці. Розробники відзначають, що всі моторизовані функції коляски можуть бути виконані вручну, тобто розряд акумулятора не виводить коляску з ладу. До речі, однієї зарядки вистачає на п'ять-шість годин.

Ціна виробу залежить від комплектації і набору функцій, стартує з $399 і досягає $3199. Всього автори проекту мають намір зібрати не менше $80 000. На момент підготовки новини зібрано менше десятої частини цієї суми.

 


Абсолютний комфорт і безпека, зручність у користуванні, сучасний красивий дизайн, надійність конструкції – все це про чудові дитячі коляски Hauck, які тут http://kids.akb.ua/kolyaski/hauc можна придбати по найкращій в Україні вартості.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com