тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Левітуючий бонсай Air Bonsai від Hoshinchu

Бонсай як незвичайний спосіб вирощування рослин в компактному варіанті покликаний дивувати і радувати. Любителі бонсая пишаються досягненнями в мініатюризації своїх підопічних: в деяких випадках цілком навіть дорослі сукуленти, ясени і клени мають висоту всього в 5-7 сантиметрів. А ще класичний бонсай іноді намагаються зробити сучасним і навіть високотехнологічним. Як у випадку з "чарівним" Air Bonsai, наділеним здатністю літати в повітрі над спеціальною підставкою, повільно обертаючись при цьому.

 

 


Левітуючий бонсай представлений у двох варіантах. Це "маленька зірка з мохом" або little star moss у вигляді покритої мохом кульки діаметром 6 см. з висадженою у ньому рослиною, що парить над підставкою-базою на висоті в кілька сантиметрів – і повільно обертається при цьому.

Другий варіант – "маленька зірка з лавою" або little star lava у вигляді виготовленого з вулканічного каменю горщика, в який висаджений бонсай. Як і в першому випадку, горщик з рослиною здатний літати над базою на висоті кількох сантиметрів, повільно обертаючись.

Що ж робить дивовижну конструкцію літаючою? Звичайно ж, технологія електромагнітної левітації, що активно розповсюджується останнім часом і вже представлена в письмових аксесуарах Star Wars/S. T. Dupont, сувенірній фігурці Залізної людини від Beast Kingdom і навіть в диво-підставці для весільного торта від Crealev.

Система магнітної левітації передбачає наявність двох основних частин. А саме – невеликого ширяючого предмета зі вбудованим в нього магнітом: у випадку з літаючим бонсай Air Bonsai в його якості виступає покрита мохом кулька або горщики з висадженими в них рослинами. А також більш масивної "енергетичної бази" з адаптером змінного струму крім вбудованих магнітів.

Для активації системи база підключається до електроживлення. Потім кульку або горщик з бонсай акуратно розташовуються над нею: тут користувачеві буде потрібно невеликий досвід в знаходженні точки балансу. Саме в ній який літаючий бонсай стійко зависне в повітрі – і почне повільно обертатися.

 


Набір Air Bonsai є багаторазовим і може використовуватися дуже довго, втім не забувати, що це жива рослина, і її потрібно підливати.

Враховуючи незручність транспортування і заборони на поштову пересилку живої рослинності в більшість країн, набори левітуючого бонсая пропонуються в двох варіантах: з висадженими по вибору клієнта рослинами – такі можна придбати лише на території Японії. І набори без рослин для самостійної висадки попередньо підрощеного бонсая: їх розробники готові відправляти і за кордон.

У свою чергу набори Air Bonsai без рослин також пропонуються в двох варіантах, що розрізняються за ціною. Так, комплект з кулькою з моху little star moss можна замовити через кампанію на Кікстартер за ціною $200. Набір з більш довговічним горщиком з вулканічного каменю обійдеться вже в $230.


Найти очень быстро нужное поздравление с днём рождения, праздниками

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com