тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гітара, яку можна носити в кишені

Гітара без єдиної струни — стала реальністю. Британські дослідники створили "безструнну" віртуальну гітару, яка містить всю силу музики в людських руках. Гітара Kurv зовсім не схожа на звичайну гітару – вона складається з маленької подушки з кнопками (грифа), яка поміщається в долоні, і негабаритного сенсорного медіатора, який зчитує рухи рук користувача...Бажаєте навчитися грати на гітарі свої улюблені рок-хіти? Тоді вам потрібна відповідна табулатура, а на сайті tab-pro.com великий архів gtp-файлів, табулатурних схем, акордів, текстів пісень.


 

Гравець просто награє музику в повітрі, а датчики роблять все інше. Акорди і ноти генеруються шляхом натискання кнопок на "грифі" і "бринчання" по повітрю електронним медіатором.

Спеціальний додаток на смартфоні розшифровує силу і рух медіатора і відтворює бажане звучання: електроніку, бас або акустику. Кнопки можуть бути налаштовані як для правші, так і для лівші.

Розробники компактної гітари, лондонський стартап Kurv, який з'явився в 2014 році, стверджують, що кожен тепер може вивчити і зіграти що завгодно, навіть якщо ніколи раніше не брав в руки справжню гітару. Свій проект творці пояснюють просто: «ми зібрали цілий ряд різних датчиків, акселерометрів, гіроскопів, магнітометрів та інших чутливих до тиску штук і з'єднали з програмою на телефоні, яка здатна синхронізувати і відтворювати музику».

В репертуарі зараз доступно 60 всесвітньо відомих композицій. Компактну гітару завжди можна носити з собою, куди б Ви не зібралися. Звичайно, цей гаджет ніколи не замінить справжній музичний інструмент, та й професійні гітаристи залишаться при такій же думці. Але для любителів або охочих швидко навчиться, така гітара стане просто знахідкою.

 

А ось ще один гітарний креативчик, який зараз гуляє по мережі. Виявляється, якщо змішати дошку від скейтборду і гітарні струни, можна створити інструмент з непоганим красивим м'яким звуком.

Щоправда ніякої інформації про конструктора нема, так що просто подивіться ролик

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com