тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Double TEE: дизайнерські футболки, які неможливо надіти «задом-наперед»

У кожного з нас в житті бував хоча б один ранок, коли спросоння навіть футболку або джемпер було неможливо надіти з першого разу: просували руки в комір, а голова вперто не хотіла влазити в люб'язно наданий їй рукав...

 

Чесно кажучи - не найприємніше відчуття, що вже говорити. І для такого ефекту необов'язкова навіть буйна вечірка напередодні: так, банальної ранкової неуважності буде цілком достатньо.

У будь-якому випадку, подібні ситуації тепер залишаться в минулому: адже з універсальними дизайнерськими футболками «без сторін» кожен вибір стане правильним. Чим не концептуальний крок до одягу майбутнього? Нехай, поки і незначний.

Як повинна виглядати звичайна середньостатистична футболка? Здавалося б, все просто: легкий матеріал, два рукави, виріз для голови. А ще має бути стильною, комфортною, і з якісного матеріалу,  прикладом можуть бути чудові жіночі майки, які можна придбати тут http://whitestory.ua/mayki/, причому по досить хорошій вартості.

Втім, у дизайнерського дуету з Пекіна, що називає себе Nono Muaks, своє бачення «найпростішого» одягу. Їх штучка Double TEE буквально перевертає уявлення про футболки з ніг на голову. Чи, точніше, зліва направо. Коротше кажучи, дивіться і оцінюйте самі!

 

 Забудьте про дні «одягу задом-наперед». Універсальних штанів Nono Muaks поки, на жаль, не пропонують, а ось їх дизайнерські футболки Double TEE точно не дадуть помилитися: груди, спина, ліво і право – таких понять для винаходу кмітливих китайців просто не існує. Ці штучки правильні на всі 360 градусів. Адже рукавів у них не два, як у звичайних «побратимів», а цілих чотири.

Як не крути, футболки Double TEE дають більше простору для експериментів. Так і у практичній користі їм не відмовиш: приміром, якщо погода на вулиці сьогодні непередбачувана, нічого не заважає відправитися на роботу в гольфі з довгим рукавом, а пізніше «перекрутити» футболку де-небудь в затишному містечку, оголивши руки на випадок спеки.

Також можна «пограти» з рукавами, зухвало зав'язавши їх на грудях, обкрутивши навколо тіла або сховавши всередину. Загалом, повна свобода самовираження!

Дизайнерські футболки Double TEE виготовлені з еластичної бавовни, яка чудово тримає форму, незважаючи на численні переодягання. Nono Muaks запевняють, що вартість їх продукції не перевищить 35 доларів. Так що «гра в переодягання» буде доступна всім!

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com