тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальні накладні вії з паперу від Paperself

Чарівний погляд і довгі, пурхаючі вії легко привертають увагу чоловіків. У пошуках подібного ефекту дівчата використовують тіні і туш, накладні вії зі штучних і натуральних матеріалів, або навіть силіконову завивку власних вій. Ще один цікавий варіант – накладні вії з різьбленими візерунками з тонкого китайського паперу, пропонують сучасним леді стилісти лондонській студії дизайну Paperself...

 

 

Ця студія спеціалізується на створенні оригінальних продуктів з паперу, елегантних, незвичайних і екологічно чистих. І накладні вії Paper Eyelashes відмінно підходять під це визначення.

В асортименті бренду Paperself можна знайти паперові накладні вії в найрізноманітнішому дизайні. Це можуть бути «гіллясті оленячі роги з метеликами» Deer and Butterfly, оригінальні форми за мотивами павиного хвоста – Павич, квітів персика Peach Blossom і навіть коней – зебр Horses.

Особливий інтерес прихильниць бренду викликають останні його пропозиції, розроблені спільно зі студією «Розбитих сердець» (The Broken Hearts). Це накладні вії з найтоншого паперу, створені в дизайні підводного царства – Under the sea і більш скромні Small Under the sea. Зостається лише придбати проф. клей для наращивания ресниц і насолоджуватися самому, і інших дивувати цим оригінальним красим мейкапом.

 


Незважаючи на ніжність матеріалу деякі варіанти накладних вій від Paperself є багаторазовими, і можуть служити досить довгий термін при акуратному поводженні з ними. А найбільш приємним моментом є те, що будь-які представлені вії можна замовити на сайті виробника, який готовий відправити їх практично в будь-яку країну світу.

 


Правда, вартість паперових накладних вій від Paperself є досить відчутною, і становить від 10.50 до 12.50 фунтів стерлінгів (17-20 доларів) за пару. При замовленні модні паперові вії доставляються покупцю в оригінальній білій або бронзованій коробочці, яка відмінно підходить в якості подарункової упаковки.

Варто зауважити, що крім стильного жіночого продукту бренд Paperself пропонує своїм покупцям складні картонні меблі і досить цікаві домашні світильники з того ж матеріалу.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com