тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нові холодильники Samsung допоможуть купувати продукти

Корпорація Samsung представила широкій публіці «розумні» холодильники Family Hub fridge, які можуть замовляти продукти через Інтернет. Презентація новинки відбулася в рамках Міжнародної виставки споживчої електроніки CES 2016, яка проходила на початку січня в Лас-Вегасі...

 

 

Не встигла стартувати CES, як Samsung поспішила розмістити фотографії абсолютно неймовірного пристрою — по всій видимості, гібрида холодильника і смартфона. Перекладач Google переводить його назву як «family hub refrigerator» («сімейний хаб-холодильник»).

За планами Samsung, перші моделі Family Hub fridge з'являться у продажу в США вже в травні цього року і будуть коштувати $5000. Чесно кажучи, проста людина навряд чи дозволить собі таке задоволення, зате тут http://tekadom.com.ua/holodilniki-morozilki є теж досить хороші холодильники і морозильні камери, причому по досить доступній вартості.

 


На перший погляд це холодильник з, імовірно, гігантським Android-телефоном на верхній правій дверці.

Додатково були збільшені віртуальні кнопки дверного «телефону». Компанія, що створила один із перших в історії камерофонів, не перестає рік за роком дивувати користувачів. Як багаторазово підкреслювалося раніше, у розпорядженні Samsung велика кількість технологій, призначених для «розумного будинку». При цьому вони не передбачають того, що телефон вбудовується безпосередньо в побутову техніку. На розглянутих ілюстраціях екран телефону не включений, тому невідомо, які функції він буде виконувати в холодильнику.

Реклама самої конференції, що приводилася ресурсом The Verge в якості ілюстрації до замітки Dante ' Orazio «Samsung is sticking a massive touchscreen on its next smart fridge», дає підстави вважати, що він володіє базовими функціями календаря і показом погоди, а також Pandora і додатком для здійснення покупок. Можна сподіватися, що протягом тижня стане відомо про те, коли на ринку з'явиться настільки незвичайний холодильник і у скільки він обійдеться тим користувачам, які вважатимуть, що побутова техніка без телефону вже трохи старомодна.

Управління багатим функціоналом «холодильного гаджета» здійснюється за допомогою вбудованого в нього 21,5-дюймового тачскріна. На ньому, зокрема, можна виявити помаранчеву іконку у вигляді магазинного візка. Її натискання активує запуск встановленого додатка для покупок Groceries, розробленого південно-корейським вендором спільно з MasterCard. Процес покупки гранично простий і зрозумілий. Groceries пропонує вибрати з пропонованого списку продовольства необхідні позиції для покупки. Сформувавши кошик продуктів, залишається підтвердити замовлення пін-кодом з чотирьох цифр і власне оплатити його в режимі онлайн.

До оплати приймаються дебетові і кредитні картки, випущені американськими банками. Зрозуміло, що Groceries вивчає споживчу поведінку свого користувача. При наступних покупках програма сама запропонує вам придбати продукт конкретного бренду з потрібної категорії.

 


На етапі запуску Groceries дозволяє замовляти продукти харчування з асортименту двох спеціалізованих інтернет-магазинів США: FreshDirect і ShopRite. Надалі число продавців буде значно збільшено, завдяки партнерству MasterCard з платформою MyWebGroce. Остання забезпечує сервісами в галузі електронної комерції та цифрового маркетингу понад 130 торговців продуктами по всьому світу, що реалізують основні споживчі товари від більш ніж 500 брендів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com