тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Музей природної історії в Шанхаї

Зовсім нещодавно архітектурна компанія Perkins+Will Global завершила роботу над Шанхайським музеєм природної історії, який в даний час відчинив свої двері для відвідувачів. Маючи більш ніж десяти тисяч експонатів з усіх семи континентів на площі розміром в 4,45 га (11 акрів), цей великий і амбітний проект дає можливість відвідувачам познайомитися з навколишнім світом.

 


Если вам требуется недорогой  купить кондиционер в тюмени, советую заглянуть в интернет магазин iceberg.


 

 

Зведений після міжнародного тендеру, він може похвалитися доступним виставковим простором, який збільшилося в двадцять разів. На подив музей розташувався в гарній околиці — спортивна форма, яка не так добре виглядала на папері, на ділі виглядає просто чарівно.

 


Музей знаходиться поруч з Парком скульптур, тому архітектурна компанія змішала будівлю з оточуючими формами та зеленню, як би розширюючи парк своєю будовою. Його північна стіна відображає зсув тектонічних плит Землі, а інші сторони будівлі виконані в стилі традиційного китайського саду і природної форми раковини молюска (морська істота, яке вже давно є джерелом натхнення для дизайнерів).

 Відвідувачів музею приємно здивує великий тридцяти метровий у висоту атріум, який випромінює природне світло, що проникає через скляну стіну клітинної структури з рослинами і тваринами. У заповненому денним світлом музеї затишно розташувався 4D кінотеатр.

 


Крім усього іншого, музей включає в себе великий овальний ставок, який є свого роду кондиціонером і поповнюється за рахунок стічних вод і відфільтрованих дощової води, що стікає з зеленим дахом музею. Крім того, зелена стіна і геотермальна система опалення піклуються про підтримку комфортної температури.

 

 

 


Самые улетные приколы картинки, красивые фото графии девушек, интересные фотофакты, множество видео на разную тематику смотрите на сайте soloman.ru


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com